Андрій Тлумак: "Сьогодні перемогли на характері"

08 жовтня 23:25
Переглядів: 245
тлумак

Після чергової перемоги юніорів «Карпат» старший тренер команди Андрій Тлумак поспілкувався з Інформаційним центром «зелено-білих». 

«Не все так легко було, як ми планували, але тим не менше, горджуся своїми хлопцями, які зуміли перебороти і себе, і суперника. Сьогодні команда зіграла на результат і здобула трудову перемогу. Хочеш того чи ні, але в підсвідомості наших хлопців засіла думка про попередній матч, коли ми обіграли «Говерлу» 4:0. Мабуть, у гравців закралася думка про те, що якось обіграємо їх і цього разу». 

«Сьогодні у нашій команді не грали Гуцуляк та Кравець. Але я в жодному разі не акцентую увагу на цьому, адже в нашій команді нема туристів, тут кожен отримує шанс і ми робимо все для того, щоб підготувати хлопців для першої команди. При цьому зауважу, що ми не ставимо завдання здобути результат – ми готуємо гравців для головної команди, але без здобутих очок ми не зможемо зарядити їх психологією переможців. Сьогодні ми перемогли на характері, завдяки морально-вольовим якостям. При цьому зазначу, що «Говерла» зіграла дуже дисципліновано, у її грі видно роботу двох дуже хороших тренерів. Саме в них – сила закарпатців. Від тренерів багато залежить – якщо вони серйозно налаштовуються на матчі, то це ж роблять і їхні підопічні. Попри те, що ми виграли п’ятий матч поспіль, ми продовжуємо налаштовувати команду на кожен окремий матч. Наступна гра – найважливіша» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: