Андрій Тлумак: "Сподобалося відношення гравців до своїх обов’язків"

10 квітня 09:00
Переглядів: 289
Андрій Тлумак

Враженнями від домашньої вольової перемоги (3:1) над резервістами ФК «Олександрія» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер карпатівської молодіжки Андрій Тлумак.

«Грою повністю задоволений – як результатом, так власне і рівнем футболу, який ми продемонстрували. Особливо мені сподобалося відношення гравців до своїх обов’язків на полі та бойовий дух, з яким команда провела поєдинок. З першої до останньої хвилини усі гравці діяли дуже відповідально та зібрано, з максимальною концентрацією. Звісно, без помилок не обійшлося – це ж гра, але загалом ми показали себе з хорошої сторони.

Ми добре вивчили суперника, переглянули його останні матчі. Перед грою я говорив, що «Олександрія» укомплектована футболістами з хорошими антропометричними даними, які люблять грати у силовий футбол, нав’язуючи супернику максимум боротьби по усьому полю. Тому я просив грати у комбінаційний футбол з контролем м’яча внизу, бо коли ми підемо у них на поводу, то матимемо серйозні проблеми.

Приємно, що команда правильно зрозуміла установку і усі 90 хвилин намагалася її виконати. Ми, щоправда, першими пропустили швидкий гол, але він жодним чином не вплинув на нашу гру. Дуже швидко відігралися, а невдовзі забили й другий м’яч і вийшли вперед. Та й загалом перший тайм відіграли дуже добре, про що й свідчить наша перевага в рахунку у два м’ячі. Усі три голи забили хороші – вдалося втілити в життя те, що награвали на тренуваннях.

Єдине, що трохи мені не сподобалося, у другому таймі зіграли не так активно в передній лінії, як в першій половині матчу. Десь команда почала грати по результату, а це не зовсім було те, про що ми домовлялися у перерві в роздягальні. Та в цілому грою, як я вже казав, залишився задоволений. Думаю, коли з таким настроєм та бажанням будемо грати і в наступних іграх, то в них також будуть, як якісний рівень футболу, так і позитивний результат», – підсумував Андрій Богданович.