Андрій Тлумак: "У програші винні усі – і тренери, і футболісти"

21 березня 09:30
Переглядів: 118
Андрій Тлумак

Враженнями від домашнього матчу із переможцем турніру резервістів попереднього сезону з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер молодіжної команди «зелено-білих левів» Андрій Тлумак.

«У двох попередніх іграх ми показали непоганий футбол. Вважаю, що й результат, перемога і нічия, також не найгірший, хоча звичайно, ми дуже хотіли виграти не лише в «Чорноморця», а й у «Динамо». Сьогодні ж ми програли, бо у нашій грі не вистачало гармонії. Чому так сталося? На це були як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. 

До перших я відношу той факт, що у лінії оборони, в порівнянні з минулими матчами, у нас відбулося аж три заміни. Не грала пара центральних захисників Іван Лобай та Олександр Олійник і правий оборонець Андрій Маркович. Двоє, Лобай і Маркович, відбували дискваліфікацію через перебір жовтих карток, а Олійник поїхав до Маріуполя на гру з «Іллічівцем» у складі нашої юніорської команди U-19. 

А що таке замінити пару центральних захисників і до чого це може призвести, ми мали хорошу нагоду побачити тиждень тому, коли донецький «Шахтар» це зробив після гри Ліги Європи з «Андерлехтом» (3:1) на матч Прем’єр-ліги з «Дніпром» (1:4). І це «Шахтар», команда європейського рівня.

Що ж до суб’єктивних факторів, то тут слід говорити в першу чергу про нестабільність у грі, що є притаманно для молодих футболістів. Зігравши два–три матчі на хорошому рівні, у них обов’язково трапляються провальні поєдинки. На жаль, саме це й трапилося з нами сьогодні. А ще додам, що проведені нами заміни не підсилили гру. Але я не хочу нікого особисто звинувачувати у поразці. Футбол – гра командна і в ній як виграє, так і програє уся команда. Тож і в сьогоднішньому програші винні ми усі – і тренери, і футболісти. 

Проаналізуємо цей матч, переглянемо відео, розберемо детально, чому так зіграли і зробимо висновки, аби не повторювати подібного у майбутньому. Зараз у чемпіонаті настає пауза через матчі збірної. Тож матимемо час для роботи. Головне, правильно його використати», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: