Андрій Тлумак: "Установку на гру команда виконала відсотків на 80"

08 травня 13:30
Переглядів: 175
тлумак

Враженнями від домашньої вольової перемоги (3:1) над резервістами донецького «Шахтаря» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер карпатівської молодіжки Андрій Тлумак.

«Після матчу подякував команді за як за перемогу, так і за власне сам футбол, який ми сьогодні продемонстрували. Якщо у попередній грі в Полтаві я був задоволений результатом, а до наших дій на полі мав чимало претензій, то цього разу я задоволений і рахунком, і тим, як ми зіграли. Усі хлопці без винятку були дуже добре налаштовані і вийшли на поле у бойовому настрої з величезним бажанням обіграти «Шахтар».

Зіграли ми майже так, як домовлялися перед грою – установку на гру команда виконала відсотків на 80. Ми високо пресингували суперника, що створювало гравцям «Шахтаря» чимало проблем. Вони зазвичай легко доставляють м’яч до штрафного майданчика суперника, а ми сьогодні не дали їм свободи і це створило для них дискомфорт. Активні командні дії у відборі дозволили нам поламати супернику його гру. Упродовж матчу вони змушені були постійно виходити з-під пресингу, а це виходило в них далеко не завжди. І навпаки, перехоплення м’яча на половині поля суперника дозволяло нам організовувати швидкі небезпечні контрвипади. Саме так ми й забили третій гол, коли змусили гостей порушити правила у своїй штрафній зоні. 

Були, звісно, й помилки. Зокрема, гол ми пропустили внаслідок того, що дозволили «Шахтарю» провести швидку контратаку та ще й при цьому не розібрали їхніх гравців. Але ми до матчу домовлялися, що якби не складався хід гри, необхідно усі 90 хвилин гнути свою лінію і грати в свій футбол. Тому пропущений м’яч не вплинув на наші дії і саме дотримуючись установки, ми не тільки відігралися, а й вийшли вперед. 

Після вилучення Максима Грися гра змінилася. Ми свідомо перебудувалися і віддали територіальну перевагу «Шахтарю». Однак ніяких панічних дій у нашій грі не було – ми добре і організовано захищалися, а при першій нагоді вибігали в контратаки. І якби не деякий технічний брак в кінцівці, то цілком могли забити щонайменше четвертий гол. 

Але ще раз наголошу, тренерський штаб цілком задоволений як настроєм та самовіддачею кожного гравця окремо і команди загалом, так й результатом, а головне, якістю командної гри. Сподіваюся, рівень гри сподобався і керівництву клубу та нашим вболівальникам, саме для яких ми й граємо», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: