Андрій Тлумак: "Вдячний хлопцям, що налаштувалися на гру"

23 квітня 12:30
Переглядів: 251
тлумак

Враженнями від домашньої перемоги (2:0) над резервістами ужгородської «Говерли» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер карпатівської молодіжки Андрій Тлумак.

«По завершенні матчу я привітав команду з перемогою і подякував хлопцям за те, що вони нас, тренерів, почули і налаштувалися на гру належним чином. Перед цим поєдинком найважчим було саме настроїти гравців на серйозну боротьбу. Хочеш-не-хочеш, але в кожного у голові, в когось у більшій мірі, а в когось у меншій, на підсвідомому рівні були думки, що граємо з відвертим аутсайдером, а значить, в будь-якому випадку, як би не зіграли, перемога від нас нікуди не дінеться. Найважче було налаштувати команду на боротьбу, добитися від гравців того, щоб вони забули про турнірне становище суперника, про те, скільки він забив і скільки пропустив у попередніх іграх. І я вдячний, що команда нас не лише слухала, а що головне, почула.

Що ж до гри, то після таких матчів важко говорити власне про рівень футболу, про плюси та мінуси в наших діях. З першої до останньої хвилини була повна наша перевага. Що говорити, коли суперник не створив жодного моменту та й по воротах наніс лише пару ударів і то жоден з них не ніс найменшої загрози.

Ми в свою чергу моментів створили більше, ніж достатньо. Добре, що до перерви двічі забили, хоча могли піти на перерву і за рахунку 3:0, а то й 4:0 або 5:0. Мали забивати, і то не один раз, й у другому таймі. Але так і не забили. Чому? Напевне, десь забракло майстерності, а десь не вистачило концентрації. Не виправдовую хлопців, але бути максимально зосередженим, коли ведеш у рахунку 2:0 і повністю переграєш суперника, не так просто. Та головне, що загалом команда вийшла налаштована як на те, щоб боротися, так і на те, аби показати хороший футбол. Я в цілому задоволений грою», – підсумував Андрій Богданович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua