Андрій Тлумак: "Вдячний команді за належне налаштування на останню гру року"

30 листопада 08:33
Переглядів: 98
Андрій Тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак прокоментував гру своїх підопічних у сьогоднішньому матчі проти одноліток стрийської «Скали» в рамках 18-го туру першості України U-19, в якому «зелено-білі» зіграли внічию – 1:1.

«Це була остання гра перед зимовою перервою, а практика свідчить, що на такі матчі частенько футболістам бракує налаштування на боротьбу – гравці думками вже у відпустці, у багатьох частенько превалює, як то кажуть, чемоданний настрій. Так от я можу констатувати, що у нас сьогодні подібної ситуації не було і це мене втішило. Я вдячний хлопцям за те, що вони вийшли на поле максимально сконцентрованими і зібраними, усі без винятку з першої і до останньої хвилини матчу віддавалися грі на сто відсотків. Було видно неозброєним оком, що команда дуже хоче виграти. У зустрічі першого кола ми зазнали прикрої поразки, адже переграли «Скалу» майже в усіх компонентах футболу, от тільки забили на один гол менше, тож програли – 2:3.

Природно, сьогодні ми прагнули взяти реванш. Нехай за рахунком нам цього не вдалося зробити, нічия – 1:1. Але коли абстрагуватися від цифр на табло, то я цілком задоволений діями своєї команди. Обидва тайми ми володіли ініціативою – як територіальною, так й ігровою. Особливо помітною, як на мене, наша перевага була у другому таймі – «Скала» лише кілька разів переходила центр поля. Повністю ми переграли суперника і за гольовими моментами. Ми їх створили, як ніколи багато – навіть не можу ось так одразу пригадати матч, в якому б ми мали стільки нагод забити. Але з реалізацією у нас склалося сьогодні не найкращим чином – стільки моментів не реалізували...

Зрозуміло, що в певній мірі нам завадило виграти й поле – на такому газоні руйнувати значно легше, ніж створювати. Але умови були рівні для обох команд. Значить нам треба більше працювати на тренуваннях, виправляти свої помилки. Але мене найбільше тішить, що в грі нашої команди, у порівнянні з початком сезону, є помітний прогрес. Головне, хлопці відчули, що вони можуть розвиватися у футбольному плані. Важливо також і те, що вони готові працювати і хочуть перемагати в кожній грі. Тому я вірю, що весною ми будемо виглядати ще краще і в нашій грі з’явиться стабільність», – підсумував Андрій Богданович