Андрій Тлумак: "Втратили два очки"

13 травня 20:20
Переглядів: 168
тлумак

Після нічиєї в Одесі проти «Чорноморця» тренер «Карпат» Андрій Тлумак поспілкувався з клубними журналістами. 

«Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. Сьогодні, без винятку, кожен гравець залишив на полі все, що мав. Жодних претензій щодо бажання та боротьби у мене немає. Але тієї комбінаційної гри, яку ми показували у більшості наших матчів, сьогодні не було. Лише фрагментами ми показували ту гру, про яку домовлялися перед матчем. Дався взнаки психологічний тиск, адже ми боремося за перше місце і не маємо права втрачати очки. Ми лише вчимося грати в футбол і наше завдання – готувати футболістів для молодіжної і першої команди клубу, але водночас ми хочемо досягти максимального результату. Навіть зараз, після втрати двох очок, я вважаю, що в нас є шанси поборотися за перше місце і ми будемо боротися за нього до останнього туру».

«Треба віддати належне «Чорноморцю», який також, незважаючи на непрості погодні умови, виклався на 100%. Після гри до нас підходили уболівальники і казали що такої бійні вони тут давно не бачили. Ми знали, що було не просто. Ця команда має не лише характер, але й поставлену гру. До того ж, сьогодні дуже вдало зіграв їхній воротар. Гра була видовищною для глядачів і я вважаю, що сьогодні ми втратили два очки, а не здобули одне». 

«Я ніколи не аналізую суддівство, але останнім часом в нашому футболі відбувається багато скандалів. У мене також є претензії до Федерації в плані призначення арбітра на цей матч. Я не розумію, як можна було призначати арбітра з Донецька, коли ми з «Шахтарем» боремося за перше місце?! Не хочу розбирати його суддівство, але достатньо подивитися на статистику свистків та кількість жовтих карток для нас і для суперника. Уже в середині першого тайму троє наших мали попередження, а крім того арбітр примудрявся в деяких епізодах зупиняти гру і давати штрафний на нашу користь, хоча ми могли організувати небезпечну атаку» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: