Андрій Тлумак: "Я не засмучений тим, що не вдалося виграти"

28 липня 23:52
Переглядів: 205
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від контрольного спарингу його підопічних з командою Другої ліги чемпіонату Польщі «Ракув» із Ченстохови.

«Дуже задоволений цим спарингом. Ми грали проти команди, яка хоча й грає у другій лізі польського чемпіонату, але в складі якої є чимало гравців, що виступали в першій лізі, а один із захисників не один сезон провів у Екстраклясі. Та й загалом «Ракув» показав хороший рівень футболу. Тож сьогодні ми мали нагоду побачити, чого варті наші зовсім молоді хлопці на фоні досвідчених гравців, які переважали нас не лише за віком, а й за потужністю. І одразу хочу сказати, що наші гравці практично нічим не поступалися супернику, а в деяких компонентах футболу, зокрема в контролі м’яча та веденні атакувальних командних дій, мали перевагу. Тим самим ми мали нагоду переконатися, що з цих хлопців, при правильно поставленій роботі, чимало можуть вирости кваліфікованими футболістами для першої команди «Карпат».

По сьогоднішній грі скажу, що в мене до жодного немає претензій. Всі виявили величезне бажання грати і бути корисним команді. Задоволені ми й тим рівнем гри, який показала команда. Звичайно, без помилок не обійшлося, але загалом, я вважаю, ми виглядали краще. Та й за гольовими моментами ми переграли суперника. Навіть, пропустивши гол з пенальті, незадовго до закінчення зустрічі, ми на останніх секундах мали чудову нагоду вирвати перемогу, але м’яч пройшов поряд із стійкою. 

Втім, я не засмучений тим фактом, що нам не вдалося виграти. Знаєте, коли в молодому віці виграєш на зборах всі ігри підряд, то на підсвідомому рівні починаєш думати, що ти вже все вмієш. Самі розумієте, це не йде їм на користь. А так хлопці розуміють, що їм необхідно ще багато працювати, аби грати на серйозному рівні. А бажання грати в дорослий футбол на найвищому рівні у них, ще раз наголошу, насправді дуже багато», – розповів Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: