Андрій Тлумак: "Ювіляри і досі грають із неймовірною самовіддачею"

07 вересня 11:18
Переглядів: 181
тлумак

5 вересня на стадіоні «Україна» відбувся легендарний матч, приурочений 20-ій річниці завоювання «Карпатами» бронзових медалей чемпіонату України. Команда «зелено-білих» 1997/98 поступилася збірній «Карпат» (3:4). У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» теперішній головний тренер луцької «Волині» Андрій Тлумак поділився емоціями після матчу та розповів, як йому вдалося відбити одразу два удари із одинадцятиметрової позначки. 

«Неймовірно задоволений, що зміг приїхати на цей неймовірний матч. З багатьма футболістами, які сьогодні грали на футбольному полі, ми пересікалися раніше. Двадцятиріччя завоювання бронзових медалей «Карпатами» 1997/98 – це дуже хороший момент для зустрічі та спілкування. Є нагода дізнатися у кожного, як склалося у нього життя після кар’єри футболіста», – говорить Андрій Тлумак

«Думаю, подібних матчів має бути більше. На жаль, на сьогодні складно організовувати такі зустрічі, зараз колишні гравці «Карпат» активно працюють. Багато хто реалізовує себе в інших містах, я теж серед них, тому доволі важко збиратися. Але я щасливий, що сьогодні нам вдалося це зробити. Можу точно сказати, що подібні матчі потрібно проводити мінімум раз на рік».

«Найбільше вразило мене в «бронзовій» команді те, що багато людей відгукнулися. Більшість знайшла той дорогоцінний час і змогли сьогодні відвідати стадіон «Україна». Наші ювіляри і досі грають із неймовірною самовіддачею і викладаються на футбольному полі – це було дійсно вражаюче».

«Ні, я не передивлявся відео, як пробивають пенальті гравці «Карпат» 1998 року (усміхається). Я старався працювати по м’ячу. Сьогодні ця тактика спрацювала і мені вдалося відбити одразу два одинадцятиметрових», – підсумував колишній голкіпер «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: