Андрій Тлумак: "Задоволений лише результатом"

15 жовтня 23:42
Переглядів: 168
тлумак

Після матчу проти стрийської «Скали», що завершився перемогою карпатівських юніорів, наставник «левів» Андрій Тлумак розповів про своє бачення поєдинку офіційному сайту клубу. 

«Я задоволений лише результатом, а от по грі у мене до команди є дуже багато є претензій. Розумію, що десь важко грати проти того, в кого ти виграв 5:0 на виїзді. Напевно, на наших діях це позначилося, я маю на увазі, що хлопці не налаштувалися на гру, як слід. Можу відзначити лише кілька епізодів, у яких ми зіграли так, як домовлялися. Зокрема, перший гол ми забили саме після такої комбінації, яку награємо на тренуваннях. У певній мірі на нашій грі позначилася ротація складів. Адже Гуцуляк і Кравець лише вчора повернулися зі збірної, де вони відіграли по три матчі. Саме тому ми вирішили з перших хвилин їх на гру не ставити». 

«Загалом я залишився незадоволеним ані тими, хто починав гру, ані тими, хто вийшов на заміну. «Скала» показала, що вона дуже непростий суперник і грати проти неї на одній нозі не вийде. Та й загалом в сучасному футболі психологія грає дуже велику роль. Навіть якщо одна команда має вищий рівень гравців, але вийде на поле без належного налаштування, то є величезна ймовірність того, що за це вона буде покарана. Це ми побачили в останніх іграх національних збірних у відборах на Євро-2016. Маю на увазі матчі між Ісландією та Голландією, а також між Польщею та Німеччиною».

«Добре, що ця гра завершує друге коло і тепер в нас буде невеличка перерва. Попрацюємо над тими недоліками, які ми сьогодні побачили. Сподіваюся, для хлопців сьогоднішній матч стане хорошою наукою на майбутнє. Вони зроблять правильні висновки і зрозуміють, що виходити на поле, розраховуючи тільки на свій високий рівень підготовки, не можна. Цей матч ми виграли виключно завдяки індивідуальній майстерності гравців, яка у нас, все ж таки, вища, при всій повазі до «Скали». Але ще раз наголошу, що сьогодні в нас не було тої командної гри, до якої ми прагнемо» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: