Андрій Цілик: "Футзал - невід'ємна складова мого життя"

26 березня 15:59
Переглядів: 103
ураган

"Ураганівський" фан-клуб "Ура-Фан" продовжує знайомити усіх шанувальників івано-франківської команди з особистим життям їхніх улюбленців. Сьогодні у традиційній рубриці "Життя поза грою" - наймолодший "ураганівець" 18-річний Андрій Цілик.

- Розкажи, як розпочинався твій футбольний шлях…
Для мене футбол відкрився у шестирічному віці, коли батьки записали мене у ДЮСШ рідного Борисполя. З 10 років грав у спортивній школі в команді "Княжа", що у смт. Щасливе. До речі, це був великий футбол. А потім дізнався про відбір в івано-франківський "Ураган-2". Якщо чесно, то спочатку я шкодував, що проміняв футбол на футзал, було важко перелаштувати себе, потрібно швидко думати та оперативно приймати рішення… Але тепер я увійшов у смак, і мені починає подобатися, тому можу сказати, що футзал став моєю невід'ємною складовою мого життя.

- Твоя сім'я підтримує тебе?
Батьки мене дуже підтримують. Мій тато раніше займався футболом, тому він мене, як ніхто розуміє і надихає. Скажу, що у мене звичайна родина: батько - військовослужбовець, мама - кухар. Ще у мене є сестра, їй 8 років, і вона теж займається спортом - спортивними танцями.
 
- Твоє хобі?
Спорт для мене - це і професія, і хобі. Тому вільний час завжди приділяю тому, щоб тримати себе у формі, ходжу у тренажерний зал. Часто дивлюся фільми - комедії, серіали…

- Наскільки ти лінива людина?
Це дивлячись в яких сферах (сміється - авт.). Якщо говорити про спорт, кар'єру, то ні. Впевнений, що тільки важкою і наполегливою працею можна досягти в житті тих висот, яких прагнеш. А в побуті я дуже лінивий, не люблю прибирати і виконувати інші хатні обов'язки. Хоча життя далеко від дому змушує. Інколи готую, але мені пощастило, що маю доброго порадника - маму, й інтернет допомагає (сміється - авт.).

- Якому спілкуванню надаєш перевагу реальному чи віртуальному?
Звичайно, що реальному, але через брак часу не завжди виходить, тому добре що є різні соціальні мережі. Хоча використовую їх лише, коли погана погода і зовсім нема чим зайнятися.

- Якби довелося описати одним реченням твій слоган життя, що б це було?
"Йти до кінця" або "Прийшов, побачив, переміг", загалом має бути щось таке, що додає мотивації.

- Маєш якесь прізвисько?
Так - Бейл (сімється - авт.). Таке прізвисько мені дав Міша Зварич, каже, що я "лівоногий", і завжди бігаю "по бровці"… Є такий відомий футболіст в мадридському "Реалі" Гарет Бейл, його вважають дуже швидким, тому і мене почали так називати в команді. Правда, зізнаюся, не люблю "Реал", мої улюблені команди - "Барселона" і київське "Динамо".

- Віриш у футбольні прикмети чи забобони?
Намагаюсь не звертати на таке увагу, хоча на майданчик я виходжу тільки з правої ноги.

- Секрет успіху від Андрія Цілика…
Працювати, працювати і ще раз працювати!

- Твої побажання вболівальникам "Урагану"…
Насамперед дякую вболівальниками за підтримку. Хочу, щоб ви і надалі вірили в нас! А ми будемо старатись вигравати, і докладати максимум зусиль, щоб ви отримували задоволення від наших матчів, і перемог.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: