Андрій Водвуд їде на Кубок Європи зі спортивної ходьби

14 березня 15:06
Переглядів: 226
Андрій Водвуд

Сьогодні, 14 березня, прикарпатський атлет Андрій Водвуд посів друге місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби, що дозволило йому здобути путівку на Кубок Європи в Іспанії.

Вихованець Рожнятівської ДЮСШ Андрій Водвуд змагався у категорії юніорів на дистанції 10 км. Він показав час 45 хв. 42 с, поступившись переможцеві - киянину Андрію Разгону 24 секундами (45 хв. 18 с). Третім став Володимир Мицик з Житомира (46 хв. 15 с).

Андрій зізнався, що часом не задоволений, бо показав другий результат в його кар'єрі. "Час поганий, та і налаштовувався на перше місце, а не друге. Але суперники були досить сильні, хоч раніше я в них і вигравав, - сказав атлет. - Також трохи заважав дощ, майка намокла, і було важче іти". При цьому Андрій Водвуд наголосив, що на Кубку Європи налаштовується на найкращий результат, а серед своїх головних конкурентів називає французів і поляків.

Нагадаємо, що цими вихідними в Івано-Франківську проходить Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби, який є офіційним відбором на Кубок Європи, який відбудеться 17 травня у м. Мурсія (Іспанія). Планувалось, що континентальні змагання також прийме Івано-Франківськ, але Всесвітня асоціація легкоатлетичних федерацій перенесла кубок через війну в Україні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: