Андрій Яремчук: "Насамперед – дисципліна"

24 січня 17:10
Переглядів: 201
Яремчук

Якось так сталося, що останнім часом ми згадуємо про прикарпатських футболістів з іменем, коли їм стукнуло тридцять. Причому, в грудні минулого року. Так виходить і зАндрієм Яремчуком – гравцем, знаним не лише на Городенківщині, й не лише за виступами за «Пробій» та «Яспіль» — команду, поза сумнівом, його найріднішу. Де його обожнюють і називають не інакше, як «наш Пеле». 

Андрій справді гравець непересічний. Вишуканий дриблінг, удари й обома ногами, і головою, постійне перебування в гущі подій, непоступливість, зарядженість на боротьбу до знемоги… Зрештою, чеснот у цього «вільного художника» з Ясенева Пільного – хоч відбавляй. Отож дуже прикро, що такий виконавець змушений втішати свої далеко нереалізовані талант і амбіції на районному рівні. Та хіба лиш він?..

— Андрію, закінчився сезон-2014. Як оціниш виступи команди?

— Якщо в загальному, то – посередньо. Ми заслуговуємо значно вищого місця, ніж третє. Хоча на це є свої об’єктивні причини. Багато хлопців постійно в роз’їздах, ми постійно граємо різним складом. Звідси й результат. Наприклад, Чернятин і Лука весь сезон відіграли одним і тим самим складом. Я сам зіграв 3 – 4 матчі в цьому сезоні…

— Як вважаєш, що нам не вистачило у фіналі кубка району для перемоги? Ніби й перевага територіальна була, але все ж програли.

— Для того, щоб вигравати, потрібно реалізовувати свої нагоди. Ми вже в перші 15 хвилин мали три реальні моменти, коли м’яч влучав у стійки. Забий хоча б гол – ми б уже не віддали перемогу, а так отримали в другому таймі два голи і, можна сказати, пішли ”ва-банк”. На жаль, тільки один гол відквитали. А могли перевести матч в овер-тайм. І ще одне, що стосується фіналу. Вважаю, що для того, аби перемагати, потрібна, перш за все, дисципліна. А в нас все якось спонтанно відбувається. Жодного налаштування на гру. Деякі футболісти дозволили собі перед матчем пляшку пива. Так не повинно бути. Та й приїхали ми до Городенки навіть без футбольних м’ячів… Насамперед, повинні бути дисципліна і порядок – не лише на футбольному полі, але й поза його межами.

— Що скажеш про юнацьку команду? Десяте місце – це однозначно не наше місце.

— Погоджуюсь, але треба об’єктивно подивитись на речі. Декілька юнаків виступало за ”Каменяр” у чемпіонаті області. І це – добре, хай хлопці набираються досвіду на вищому рівні. А за нас виступали, наскільки мені відомо, хлопчики 15 – 16 років. Думаю, наступного року вони виступлять значно краще.

— Що побажаєш нашим читачам?

— Усіх вітаю з Новим роком і Різдвом Христовим! Футбольним вболівальникам бажаю терпіння і впевненості в тому, що наша команда ще не раз порадує їх своїми перемогами. Дуже хотілося б побачити ”Яспіль” знову на обласній арені.


ДОСЬЄ 
Народився 13 грудня 1984 року. 
Виступав за команди майстрів 2-ї ліги в чемпіонаті України: “Буковина” Чернівці та “Техно-Центр” Рогатин. 
Чемпіон області в складі ФК “Карпати” Печеніжин. 
Фіналіст кубка області в складі “Ясполя”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: