Андрію Грінеру – 41!

25 червня 16:15
Переглядів: 200
Грінер Андрій

Сьогодні, 25 червня, свій 41-ий день народження відзначає Андрій Грінер – колишній захисник «Карпат», а сьогодні тренер клубної СДЮШОР. Андрій Грінер є корінним карпатівцем.

Він – вихованець СДЮШОР «Карпати» (перші тренери — Андрій Усманович Карімов та Богдан Степанович Цап). У складі юнацької команди «зелено-білих», сформованої з гравців 1973 року народження, разом з партнерами вигравав першість України та був призером чемпіонату колишнього Радянського Союзу. Свого часу грав і в обороні першої команди «Карпат». А по закінченні кар’єри гравця почав працювати тренером у рідній клубній школі. Нелегкою роботою у СДЮШОР «Карпати» Андрій Михайлович займається вже понад 10 років. Наполегливість та розуміння дитячого менталітету зробила його авторитетним спеціалістом в очах підростаючого покоління «зелено-білих». Серед його вихованців – Роман Мисак, один з воротарів нинішнього складу «Карпат».

Тож футбольний клуб «Карпати» зичить пану Андрію міцного здоров’я, сімейного щастя, матеріального достатку, а також терпіння і подальших успіхів у роботі з молодими карпатівцями.

Нехай щастить і многая літа!

ДОВІДКА

ГРІНЕР Андрій Михайлович

Народився 25 червня 1973 року у Львові. Вихованець СДЮШОР «Карпати» (тренери – Богдан Цап і Андрій Карімов). Амплуа – захисник. Зріст – 183 см, вага – 78 кг. За «Карпати» в чемпіонаті України провів 12 матчів. Грав також у командах «Скала» (Стрий), «Галичина» (Дрогобич), ЦСКА (Київ), «Поділля» (Хмельницький), ФК «Тисмениця», «Газовик» (Комарно), «Рома» (Молдова), «Карпати» (Кам’янка-Бузька), «Гарай» (Жовква), «Рочин» (Соснівка). Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури. Працює тренером у СДЮШОР «Карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: