Андрію Ханасу – 30!

26 липня 16:44
Переглядів: 101
ханас

Сьогодні, 26-го липня, вітання з 30-им днем народження приймає вихованець львівського футболу Андрій Ханас, який не раз виходив на поле у зелено-білій футболці, а нині працює адміністратором головної команди «Карпати».

Андрій Ханас народився 26-го липня 1984 року в с. Ягідня Кам’янка-Бузького району Львівської області. По завершенні навчання в львівському училищі фізичної культури у 2001 році отримав запрошення від львівських «Карпат». Щоправда, за «левів» він виходив на поле у складі лише другої та третьої команд клубу, а от до основи так і не пробився. Гра талановитого універсала, який міг однаково успішно діяти, як в обороні, так і в лінії півзахисту, не залишилася поза увагою і тренерів молодіжної збірної України, в складі якої Ханас упродовж 2003 і 2004 років зіграв сім матчів...

Напевно, Андрій міг і сьогодні ще виходити на футбольне поле. Та життя склалося таким чином, що він завершив свою професіональну кар’єру гравця, але залишився працювати у футболі, в який закоханий до безтями з раннього дитинства. Нині він займається дуже відповідальною і важливою справою, яку водночас у футбольному середовищі називають чи не найбільш невдячною – працює адміністратором головної команди «Карпат».

Тож уся карпатівська сім’я вітає пана Андрія з уродинами і щиро зичить йому міцного здоров’я, справжнього кохання і родинного щастя, матеріального достатку, успіхів у роботі та кар’єрного росту, а також здійснення усіх життєвих задумів.

А найкращим подарунком для Андрія стане перемога «Карпат» в Ужгороді!

Многая літа!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: