Анфіса ПОЧКАЛОВА - фехтувальниця, що мріє про олімпійське золото

17 лютого 09:45
Переглядів: 179
почкалова

Вона не боїться зброї, бо зброя - це її життя. На кінчику шпаги зосереджені усі її перемоги, здобутки та успіх. Дівчина, яка зуміла підкорити Україну, світ та Європу - Анфіса Почкалова - сьогодні у рубриці "Народжені перемагати". 

Біла форма, шпага в руках, маска на обличчі - саме в такому вигляді, зазвичай, можна побачити Анфісу Почкалову. Більшість її життя присвячена фехтуванню.

А свого часу, в неповних 11 років, коли дівчина вперше прийшла на секцію фехтування, то навіть не здогадувалась, що усе отак закрутиться.

Шпага стала її найкращою подругою. Виснажливі тренування, фактично, безперервні. Разом з усіма Анфіса Почкалова невтомно відпрацьовує і техніку, і тактику.

Через декілька років юніорка Анфіса Почкалова стає переможницею на етапі кубка світу, згодом, у 2009, здобуває світову бронзу і серед дорослих фехтувальників.

За свої заслуги дівчина стає іще однією львів'янкою у національній збірній і тренується під керівництвом досвідченого Андрія Орліковського.

Праця та віра у себе забезпечили Анфісі й омріяний квиток до Лондона. Тоді дівчина фехтувала за команду. Проте дійти до фіналу завадили брак досвіду та умілі суперниці із Росії.

Однак і це не зламало дівчину.

Донька спортсменів просто не може зупинитися на півдорозі.

Інакше - що б сказав дідусь, який залишив дівчині подарунок і з натяком, шпагу, завойовану під час війни?

Вдома Анфіса Почкалова - це вже не агресивна нападниця зі шпагою в руках, а мила та позитивна дівчина. Про її професію тут говорять лише десятки медалей та кубків.

Цей строгий на перший погляд чоловік - це плече Анфіси, дружнє, батьківське та тренерське водночас.

Він підтримує її із самого початку, бо впевнений - наполеглива, терпляча та трохи вперта донька, таки зуміє досягти успіху.

Сьогодні, вона не обіцяє нічого: мовчить, тренується і вірить, що наступну олімпіаду із шпагою в руках знову підкорить львів'янка із цікавим імям Анфіса.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: