Ангеліна Лисак - чемпіонка світу з вільної боротьби

29 серпня 10:27
Переглядів: 328
Ангеліна Лисак

У м. Сараєво (Боснія і Герцоговина) проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів і кадеток. Львівський «Спартак» на цих змаганнях представляли студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ольга Загайська, Христина Демко і Ангеліна Лисак.

У ваговій категорії 46 кг Ольга Загайська у стартовому поєдинку поступилася майбутній чемпіонці світу японці Сузакі на туше. У другому поєдинку Ольга теж поступилася представниці Індії Томар і вибула з подальшої боротьби.

У ваговій категорії 52 кг Христина Демко теж програма японці Нанджо, яка у підсумку стала бронзовим призером цих змагань і припинила боротьбу. Зате у ваговій категорії 60 кг наша Ангеліна Лисак стала чемпіонкою. У 1/8 фіналу наша спортсменка з технічною перевагою перемогла туркеню Демір. В наступному поєдинку перед Ангеліною не встояла представниця Індії Нішу (перемога на туше). Півфінальна сутичка за участю нашої спортсменки теж завершилась туше. На цей раз вона святкувала перемогу над шведкою Сандал. У фіналі Ангеліна на залишила жодних шансів представниці Росії Марії Матюшенко, яку теж здолала улюбленим прийомом на туше. Спартаківка у відмінному стилі на одному диханні пройшла весь турнір і стала чемпіонкою світу.

Ми щиро вітаємо Ангеліну та її тренерів – Андрія Кушніра та Ореста Скобельського і бажаємо нових яскравих перемог.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: