Анна Бабінчук здобула перемогу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

27 травня 19:16
Переглядів: 139
Бабінчук

Упродовж двох днів, 24 і 25 травня, в Кіровограді тривав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, в якому брали участь понад 400 спортсменів з різних регіонів нашої держави.

Змагання відбувалися на місцевому стадіоні "Зірка". Високого результату тут досягла вихованка тренера Миколи Шевчука, кандидат у майстри спорту Анна Бабінчук. Вона стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби на 10000 метрів серед юніорок. Анна подолала цю дистанцію за 50 хв. 51,24 сек., випередивши свою найближчу переслідувачку Ірину Коваль із Броварів Київської області майже на хвилину. Третє місце в спортивній ходьбі на 10000 метрів посіла представниця Тернопільської області Крістіна Поворознюк (52 хв. 35,25 сек.).

Слід сказати, що Анна Бабінчук була єдиною юніоркою, яка виступала за збірну Івано-Франківської області на командному чемпіонаті з легкої атлетики. Серед легкоатлетів-юніорів з Івано-Франківщини брали участь у цих змаганнях тільки чотири спортсмени, які нагороди не вибороли.

Зрозуміло, що збірна нашої області з такою малою кількістю атлетів не могла претендувати на медалі, за які змагалися аж 25 команд. Тож в підсумку вона посіла 18 місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: