Анна Корнійчук: "Повірте, спорт це насправді круто"

03 травня 10:00
Переглядів: 196
легка атлетика

Сьогодні ми розкажемо історію 17-річної тернополянки легкоатлетки Ані Корнійчук. Дівчина мріє стати кухарем, але ким би вона не стала, спорт завжди буде частиною її життя. Займатись легкою атлетикою, а саме бігом, Аня почала близько двох років тому. Вона хотіла знайти хобі, а в результаті її досягнення перевершили усі очікування.

— Чому я почала займатись легкою атлетикою? Спочатку я просто хотіла мати якесь хобі, - розповідає Аня Корнійчук. — А біг добре розвиває витривалість та швидкість. Ну і ще один, напевно найвагоміший аргумент — я хотіла мати спортивну фігуру, а легка атлетика цьому сприяє.

Завдяки спорту, як каже сама дівчина, у неї з”явилось чимало друзів-однодумців і головне, що з”явилась ціль — добитись найкращих результатів.

— Чесно кажучи завдяки легкій атлетиці я стала якоюсь веселішою, щасливішою, — продовжує співрозмовниця . — Не дарма кажуть, що біг та й взагалі будь-які заняття спортом сприяють виділенню ендорфінів або гормонів щастя. І, що важливо, у мене з”явилось бажання добиватись у житті чогось більшого.

З часом з просто пробіжок Аня перейшла до змагань. Дівчина добре пам”ятає свої перші серйозні змагання і те, як вона переживала.

— Перші мої змагання були влітку минулого року у Тернополі на міському стадіоні, — пригадує Аня. — Я дуже сильно переживала. Тоді я не зайняла призового місця і на декількох наступних мені теж не вдавалось прибігти першою. Але я вирішила, що не можна здаватись, адже це риса слабких людей.

На думку легкоатлетки люди, які займаються спортом, не лише професійні спортсмени, а загалом усі, апріорі не можуть бути слабкими. Ні фізично, ні морально.

— З часом я свого добилась і мене почали брати на різні обласні, районні змагання, — каже Аня Корнійчук. — Щоправда, переживання у мене так і залишилися. Але моя праця не була даремною і я почала займати призові місця. Це така радість, коли ти чуєш, що оголошують твоє ім"я на нагородженні і кажуть, що ти перша. Перша серед багатьох спортсменів.

Професійно займатись спортом не обов”язково, каже Аня. Але для власного розвитку та здоров”я це дуже корисно.

— Не обов”язково йти у легку атлетику чи інші види спорту, — говорить дівчина. — Можна просто почати бігати вранці чи ввечері. Пробігши навіть 200 метрів у вас уже покращиться самопочуття. Щодня по 200 метрів і ви почнете бігати кілометр. Біг насправді корисний для здоров”я.

Щоб почати ранкові чи вечірні пробіжки, як каже Аня, насправді не потрібно якихось значних затрат.

— Головне це бажання та стимул. І звісно пересилити себе, бо інколи так буває, що людина постійно каже "почну, почну", а проходить рік і вона так і не почала, — говорить спортсменка. — Просто потрібно одного дня одягнути спортивну форму, зручні для бігу кросівки і вийти на вулицю. Навіть не вийти, а вибігти. І не зупинятись, а продовжувати такі пробіжки щодня. Повірте, спорт це насправді круто.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: