Анонс чергового туру чемпіонату України з футзалу

08 жовтня 07:35
Переглядів: 107
Футзал

Ювілейний, п’ятий тур порадує нас матчами у суботу. Центральна зустріч, на думку наших журналістів, відбудеться у Херсоні, куди завітає хмельницький "Спортлідер+", але і в інших матчах буде багато цікавого...

Титан-Зоря (Покровське) – Ураган (Івано-Франківськ)

Дата і час проведення матчу: субота, 10.10.2015, 12:00. Місце проведення: смт. Покровське, СК Юність   

Арбітри матчу: Павло Кравцов (Рівне), Антон Ноєв (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)

Після гостьового успіху у Рівному команда з Покровського знаходиться у піднесеному настрої. Особливо кидається в очі злагоджена командна робота, підопічні Едуарда Кулика працюють, як один механізм. І це є досить суттєвим досягненням, враховуючи, на скільки оновився склад колективу у міжсезоння. Але у домашньому матчі п’ятого туру "Титан-Зорі" протистоятиме такий самий злагоджений механізм, на боці якого більша кількість годин, проведених одним складом на паркеті.

"Ураган" потроху починає набирати оберти. Останній матч третього туру з "Продексімом" довів, що команда на вірному шляху і готова втрутитись до боротьби за найвищі місця. І навіть незважаючи на те, що смак перемог поки-що не знайомий підопічним Івана Скіцка, відчувається – це тимчасове явище. І легко на паркеті СК Юності гостям точно не буде, як не було легко тут жодній з команд...

Енергія (Львів) – Кардинал-Рівне (Рівне)

Дата і час проведення матчу: субота, 10.10.2015, 13:00. Місце проведення: м. Львів, ПС Галичина   

Арбітри матчу: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Євген Диннік (Харків). Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Обидві команди в останніх турах були змушені віддати суперникам три залікові пункти. Але віддавати очки без боротьби команди відмовились, тому матчі вийшли дуже напруженими і безкомпромісними. Щоб не втрачати тонусу, колективи відправились до Луцьку, де провели кілька товариських матчів в рамках відкритого Кубку Льцька. А отже говорити про два тижні перерви ніяк не можна – команди підходять до матчу у доброму ігровому тонусі.

От тільки втрати є у "Кардинала". Лідер команди в цьому сезоні Богдан Новак пропустить гру через вилучення у домашній зустрічі з "Титан-Зорею". Цікаво, ким замінить Сергій Піддубний свого лідера у четвірці? І чия мотивація сильніша – не покидати лідируючої групи чи набрати перші очки в чемпіонаті?

ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ) – Локомотив (Харків)

Дата і час проведення матчу: субота, 10.10.2015, 13:30. Місце проведення: м. Житомир, СК Динамо   

Арбітри матчу: Ігор Овчінніков (Запоріжжя), В’ячеслав Скоропад (Київ). Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)

Після "європейського турне", у якому "Локомотив" довів правочинність своєї присутності у списках футзальної еліти, чемпіон завітає до Житомира, де на нього чекають "старі-нові друзі". Чому саме такий епітет ми використали відносно команди "ЛТК-ІнБев-НПУ"? Все дуже просто...

Згадуючи минулий сезон, хотілось віддати звання центрального матчу туру саме цьому протистоянню. Адже ні з ким "Локомотиву" не було так складно грати, як з "ЛТК". От і зараз четвірка "телефоністів" готова полоскотати нерви суперникові, пам’ятаючи минулорічні матчі. А останній матч зі "Спортлідером+" показав, що за кілька стартових турів гравці господарів знайшли спільну мову, а команда вже не може вважатись таким собі "зручним суперником".

Цікавий матч побачать вболівальники у Житомитрі. Досвід та клас – на боці "Локомотиву", але втрата ключових гравців "залізничниками" та "елемент несподіванки" можуть знівелювати цю перевагу!

Продексім (Херсон) – Спортлідер+ (Хмельницький)

Дата і час проведення матчу: субота, 10.10.2015, 14:00. Місце проведення: м. Херсон, ВУФК   

Арбітри матчу: Сергій Дребужан (Мукачеве), Богдан Кіндій (Розділ). Спостерігач арбітражу: Олександр Король (Донецьк)

Вболівальники в Херсоні настільки звикли до домашніх матчів їх улюбленої команди, що перший виїзд "Продексіму" до Кривого Рогу став для міста "днем суму". Але вже у суботу великий футзал повертається, і повертається він разом з хмельницьким "Спортлідером+". Враховуючи розташування команд у турнірній таблиці, а також склад господарів, наша прес-служба визначає цей матч, як центральний у турі.

Останній матч для "Продексіму" видався вдалим – в гостях був обіграний "Приват". У цій зустрічі у повній мірі розкрився Михайло Волянюк, який обіцяє стати головной ударною силою в анонсованому матчі. А от "Спортлідер+" буде розраховувати на командну роботу та вміння Дмитра Калукова опинятись в потрібному місці у потрібний час. Та й Дмитро Михайленко роззабивався в останніх матчах...

Не обійдеться у цьому матчі і без сюрпризів. Мова йде про склад господарів, у якому повинен з’явитись ще один цікавий новачок. Але не будемо забігати наперед і потримаємо інтригу до останнього!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: