Анонс чоловічої естафети на п’ятому етапі Кубка світу-15/16 з біатлону

15 січня 15:45
Переглядів: 96
Біатлон

Сьогодні, 15 січня, у німецькому Рупольдингу пройде естафетна гонка у чоловіків в рамках п’ятого етапу Кубка світу з біатлону сезону-15/16.

Як пише офіційний сайт Федерації біатлону України, тренери української збірної у складі нашої квартету прибігли до мінімальних змін в порівнянні з командною гонкою в Хохфільцені: замість відсутнього на цьому етапі Кубка світу Артема Прими, на третьому етапі виступить випускник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький, який добре виявив себе протягом останнього тижня. В іншому і склад, і розстановка нашої команди аналогічні «австрійським».

Тож склад збірної України (на фото) сьогодні буде наступним:

9-1 Сергій Семенов

9-2 Олександр Жирний

9-3 Віталій Кільчицький

9-4 Дмитро Підручний

Що стосується головних претендентів на медалі, то звертає на себе увагу експеримент, на який пішли французи: Мартен Фуркад вперше за дуже довгий час пробіжить не четвертий етап – сьогодні лідер Кубка світу піде другим у своїй команді, а фінішувати буде Кантен Фійон Майї. В останній раз до цього Мартен був позбавлений від ролі фінішера в сезоні 2008/2009, коли на етапі Кубка світу у Ванкувері четвертий етап біг його брат Симон.

Досить несподіваний склад у Німеччині – з Йоханнесом Кюном і Бенедиктом Доллем – в ролі фінішера. Але це пов’язано в першу чергу з триваючим нездужанням лідера команди Сімона Шемппа.

У норвежців в естафету повертається Уле-Айнар Бьорндален, який побіжить на старті, а в росіян Дмитра Малишка, який провалив особисті гонки в Рупольдингу, замінить Максим Цвєтков. І лише збірна Австрії обійшлася зовсім без замін у порівнянні з домашнім етапом Кубка світу місячної давності.

Загалом на старт вийдуть квартети 25 збірних. Гонка розпочнеться о 16:30 за київським часом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: