Анонс : "Чорноморець" (Одеса) – "Карпати" (Львів) - з новими надіями

05 березня 11:20
Переглядів: 213
Чорноморець Карпати

«Чорноморець» (Одеса) – «Карпати» (Львів). 5 березня, 14:00. Одеса, стадіон «Чорноморець». Арбітр: Іван Бондар (Київ).

Усе зима свої повноправ’я переказала весні і в Україні люди, кожен на свій лад, взялися за футбол. Простий люд уже знудьгувався за своїми командами, які, хочеться вірити, під час зимової перерви не били байдики.

Львівські «Карпати» зазнали великих змін, як на тренерській лаві так і у складі команди. Зима не сприяла спляччі львівським левам. Навпаки, львів’яни проявляли велику активність. Чого тільки варта тренерська епопея. Мітла «примхливого двірника» вимела з клубу попередній тренерський склад вкупі з Йовічевічем і Беньо. Після чого почалися …торги. Мав бажання працювати в зелено-білій команді поляк Марек Зуб, якому Дячук-Ставицький відмовив. Клин в команду підбивав Олег Лужний, але в день народження клубу керівники ФК «Карпати» призначили тренером Володимира Безуб’яка. Лужний отримав …гарбуза. Минає ще кілька днів і пана Олега призначили головним тренером клубу «Карпати», який мав відповідати за всі (!) команди в клубі. При цьому головним тренером першої команди назначили Володимира Безуб’яка. Тепер же новіц перестановки і Олег Лужний - головний тренер, старший  же Володимир Бузуб’як. Отака собі коломийка від «Карпат», але важливо, не це, аби команда демонструвала змістовний і результативний футбол. Одним словом, щоб грала у хороший футбол.

Появилися у складі й нові футболісти. Це чотири надії ФК «Карпати». Перший - аргентинець з українським родоводом Ґуставо Бланко-Лещук. Другий вірмен - Гегам Кадим’ян. Третій - Євген Неплях. І нарешті останній - Ґабріель Окечукву з Нігерії, який за його ж словами не гірший за ван Перслі. Невдовзі переконаємося хто чого вартий.

«Карпати» залишаються загадкою. Сподівння традиційно покладаються великі, а як воно буде покаже час. Гравці ФК «Карпати» тренувались в Туреччині під пильним оком Олександра Бабича. Не відставав і «Чорноморець», який також провів збори на теплих берегах Босфору.

Працював на трансферному ринку «Чорноморець», який поповнився новими українськими «зірками». Зокрема, Артуром Кузнецовим, Олександром Азацьким, Володимиром Барилко, Романом Стефураком, Олексієм Хобленко, МикитоюТатарковимі і Аркадієм Туманяном. Підписали робочі угоди з бразильцями – Матеусом і Сільвіо. Та найважливіше, «морякам» вдалося зберегти у своєму складі Владислава Калітвінцева, який вестиме гру одеситів.

Не бракує клопотів одеситам і з коштами. Як відомо «Чорноморець» має певні труднощі з російським (!?) банком. Клуб не виключив варіанту із можливістю банкротства клубу. Але ця проблема, сподіваюсь, тимчасова. А надалі одесити не повинні мати діла з представниками окупанта української землі та й економіки.

Нагадаю, що у Львові минулого року «Карпати» перемоголи «Чорноморець» - 4:0. Сьогодні в Одесі «Карпати» намагатимуться вдруге поповнити свій турнірний багаж очками і м’ячами.

Тож 17-й тур Прем’єр-ліги в очікуванні вболівальників на трибунах стадіонів!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: