Анонс дванадцятого туру Екстра-ліги

25 грудня 19:24
Переглядів: 157
ураган лтк

Анонс 12 туру футзальної Екстра-ліги від прес-служби АМФУ.

Локомотив (Харків) – Лукас (Кременчук)

Дата і час проведення:  п’ятниця, 26.12.2014, 18.00

Місце проведення: м. Харків, СК ім. Г. Кірпи

Арбітри матчу: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Сергій Подворний (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Результат матчу першого кола: 4:1

Лукас, який ніяк не набере тієї форми, яку команда демонструвала на початку сезону, відвідає Харків, де позмагається з діючим чемпіоном України. Останні свої матчі команди провели дуже важко. І якщо Локомотив зміг вивезти з Хмельницького бодай один заліковий пункт, то Лукас перед рідними уболівальниками як не намагався, а зупинити Кардинал не змогли. І якщо для харків’ян зараз головне завдання перегнати ЛТК, то Лукас прагне якомога далі опинитись від дев’ятого місця, яке не дасть команді шансу зіграти у плей-офф.

Кардинал-Рівне (Рівне) – Приват (Кривий Ріг)

Дата і час проведення:  субота, 27.12.2014, 13.00

Місце проведення: м. Рівне, ДЮСШ-4

Арбітри матчу: Сергій Дребужан (Мукачеве), Леонід Жиронкін (Луганськ)

Спостерігач арбітражу: Олег Соболевський (Радомишль)

Результат матчу першого кола: 7:2

Міні-футбольний клуб Кардинал-Рівне вирішив долучитись до благодійного руху, яким зараз охоплена уся країна і допомогти нашим солдатам, що беруть участь у АТО. Матч з Приватом носитиме статус благодійного, і це перша така гра за увесь діючий чемпіонат. У гості до Рівного приїздить аутсайдер Екстра-ліги, у активі якого поки що лише одне очко. Минулого туру Приват ледь не відібрали очки у міцного середняка Титан-Зорі, але не змогли втримати комфортну перевагу у два м’ячі. Кардинал здобув упевнену перемогу над Лукасом і потроху наздоганяє лідерів. Матч першого кола не приніс несподіванок, як буде цього разу?

Титан-Зоря (Покровське) – Енергія (Львів)

Дата і час проведення:  субота, 27.12.2014, 12.00

Місце проведення: м. Покровське, СК Юність

Арбітри матчу: Геннадій Гора (Київ), Ігор Овчінніков (Сімферополь)

Спостерігач арбітражу: Олег Коваленко (Донецьк)

Результат матчу першого кола: 2:3

Мабуть, найбільш очікувана битва туру. На перший погляд нічого особливого, міцний середняк зустрічається з одним із лідерів. Але це лише поверхневе сприйняття. По-перше, Енергія зараз досить на хорошому ходу, і зупинити цю команду складно. По-друге, Титан-Зоря на даний момент не зазнала в домашніх стінах жодної поразки, і вперта статистика говорить: розраховувати львів’янам можна максимум на нічию. Тому на нас чекає двобій найбільш непоступливої вдома команди проти найбільш атакуючої.

ЛТК (Луганськ) – Ураган (Івано-Франківськ)

Дата і час проведення:  п’ятниця, 26.12.2014, 13.00

Місце проведення: м. Суми, УАБС НБУ

Арбітри матчу: Ігор Якимишин (Львів, Ігор Кравченко (Суми)

Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)

Результат матчу першого кола: 4:0

Лідер чемпіонату у минулому турі ледь не пропустив попереду себе Локомотив. І лише фатальне невезіння та чудова гра Спортлідера+ залишила ЛТК на вершині. Самі ж телефоністи не змогли нічого подіяти з львівською Енергією, Роман Кордоба за дві хвилини практично зняв питання щодо переможця пари. Перед Новим Роком ЛТК точно захочуть зробити своїм уболівальникам подарунок і увійти у 2015-й у якості лідера, та чи погодиться з цим Ураган, якому очки самому потрібні, як повітря? Перегравши у себе вдома СумДУ дракони покращили свої  шанси на потрапляння до трійки лідерів, і тепер усе в руках молодих енергетиків з Івано-Франківська.

СумДУ (Суми) – Спортлідер+ (Хмельницький)

Дата і час проведення:  субота, 27.12.2014, 12.00

Місце проведення: м. Суми, УАБС НБУ

Арбітри матчу: Андрій Лютий (Львів), Борис Кіндій (Львів)

Спостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Луганськ)

Результат матчу першого кола: 1:2

Зустріч ще однієї найбільш атакуючої команди проти команди, яка найбільше пропускає у цьому чемпіонаті, наводить на думку, що на глядачів чекає неймовірна кількість забитих м’ячів. Але це ще один випадок, коли протистояння треба вивчити глибше. Останні два матчі сумчани програли з однаковим рахунком 2:3, до того ж не найслабшим командам. Висновок – гра у захисті налагодилась (звідси й менше роботи у Хавренка). Студенти навчились використовувати свої моменти і не давати використовувати їх супернику. Спортлідер+ після нічиєї з чемпіоном знаходиться не на найгіршому місці у таблиці, але хто казав, що це місце не може бути ще кращим? Господарям не допоможе дискваліфікований Роман Зеленський, у гостей серед втрат – Олексій Фетько. А ще цей матч стане останнім у якості арбітра для львів’янина Андрія Лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: