Анонс матчу "Дніпро" - "Карпати". Хто згадає минуле?

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Карпати» (Львів). 10 серпня, 19:30, Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена». Арбітр: С. Лисенчук (Київ).

Сьогодні цілковито можна зосередитися на одному матчі туру, хоча й не на останньому. У Дніпропетровську місцева команда приймає «Карпати». Саме ті «Карпати», які минулого сезону підставили дніпрянам ногу у найбільш невідповідальний момент. «Дніпро», спотикаючись, марширувало на свій перший чемпіонський трон. Однак після домашнього - 1:4 залишились тільки мрії про перше місце. Хоча у першому колі відвантажили у львівські ворота на львівській «Україні» - 4:0.

Ось такий непередбачуваний клуб Ігоря Коломойського. На жаль, таким він і залишається зараз. Якщо у чемпіонаті дніпропетровці йдуть без поразок і без пропущених м’ячів та з повним бойовим комплектом у 6 очок. То у відборі до Ліги чемпіонів УЄФА змушені були пропустити поперед себе значно скромніший, але для «Дніпра» непосильний, данський клуб.

Проблеми команди, якою опікується львів’янин Мирон Маркевич пов’язані не тільки з невдалою грою в атаці, але й зі знайомством футболістів із новими вимогами команди перед власником клубу, тренером і своїми вболівальниками. Гроші на футбол витрачаються великі, а віддача – мізерна. Адже за усі роки виступів в Україні «Дніпро» досі ще нічого не виграв. Навіть у порівнянні з «Карпатами», які двічі виступали у фіналі кубка країни.

Хтось може говорити, що «Дніпро» має підстави для розчарування. Але помилкам, яких команда допускається лежать на площині футбольного поля. Їх треба усвідомити і усунути в небуття. Майстрів у команді не бракує спроможних усунути цю проблему. Єдино чого не вистачає це взаєморозуміння. Якщо цей фактор запрацює тоді й почнеться чемпіонська гра. На разі дніпряни залишаються єдиною командою, яка у новому чемпіонаті не пропустила свої ворота жодного м’яча. Це єдиний втішний показник, з якого можна радіти.

Не кращим чином розвиваються справи і у «Карпат», які мріють про перший успіх у біжучому сезоні. Поки що новому тренеру «зелено-білих» не вдається донести свого бачення футболу своїм підопічним. Хоча тренер Йовічевіч, хорват за національністю, але українською послуговується краще, навіть за деяких наших державних мужів.

Львів’яни попри невтішні результати все ж краще грають на виїздах. Остання виїзна поразка датується 5 квітня – 0:3 від «Шахтаря». Після чого брали очки у Сімферополі, Луганську, Дніпропетровську, Одесі та в Ужгороді. Пристойна серія!

Незважаючи та те, що нинішні суперники переживають не найкращі дні, хочеться вірити, що це явище тимчасове. Статистика засвідчує перевагу «Дніпра» над «Карпатами». У сорока матчах дніпряни здобули 18 перемог, 12 разів розійшлися з миром і зазнали 10 поразок. Співвідношення м’ячів теж на їхню користь – 50:34.

Физические упражнения помогают держать организм в тонусе, улучшают кровообращение. В солнечную погоду есть возможность побегать на открытом воздухе, а если на улице дождь и слякоть, то пригодится орбитек или как их называют фитнес станция. Большой выбор орбитреков можно найти на сайте http://fitness24.com.ua/kardiotrenazhery/orbitreki здесь можно подобрать фитнес станцию на любой вкус, как для общего пользования так и персонально под свои нужды, также Вас приятно удивят уровень сервиса и гарантия производителя.

Сьогодні отримаємо відповідь на наболіле питання: «Хто згадає минуле?»