Анонс матчу "Карпати" – "Металіст" - останній домашній без глядачів

11 травня 09:00
Переглядів: 600
Карпати – Металіст

«Карпати» (Львів) – «Металіст» (Харків). 11 травня, 19:30. Львів, стадіон «Україна». Арбітр – Сергій Бойко (Іванків).

8 травня з відділу Виконавчого комітету ФФ України полетіла у світ «інфа» такого змісту: «Поєдинки передостаннього ігрового дня поточного сезону, що відбудуться 11 травня, за рішенням Виконкому ФФУ, відбудуться без присутності глядачів.

Ця звістка викликала бурю невдоволення серед вітчизняних футбольних побратимів. Тож моє питання до шановних панів, які відповідальні за проведення матчів вітчизняних змагань. – «Для кого грають команди?» Розумію, що на сході та на півдні зараз не до футболу. Але це ж за вашими (!?) вказівками окремі клуби гнали автобуси зі своїми командами на поєдинки, які доводилось їм проводити на окупованій російськими шовіністами кримській землі.

Цікаво також було б довідатися, чому досі жоден з очільників ФФУ і «Прем’єр-ліги» не скерували скарг до УЄФА і ФІФА на ті безчинства, які розпалюють на українській території оскаженілі та до зубів озброєні російські вояки?

Якщо ви, панове, цього не зробите найближчим часом, то робитимуть це за вас інші! Найвища пора забути обопільні образи. Зараз необхідно боротися за свою Батьківщину усіма доступними методами!

Зараз матч «Карпати» - «Металіст» не викликає того нездорового ажіотажу, яким були «окутані» попередні поєдинки. Особливо ті, коли харківським клубом керував львів’янин Мирон Маркевич. Не бракувало взаємних звинувачень і навіть словесних перепалок, але особливо не афішованих.

Сьогодні лише металісти рватимуть жили за очки, які їм вкрай необхідні. Гравці «Карпат» позбавлені всіх турнірних обтяжень. Команда уже вище не підніметься, а опуститися може на одну сходинку нижче, тобто на 10 місце, про яке давно мріяв наставник львівського клубу Олександр Севідов. Так, що завдання на сезон виконане і можна зосередитися на …підготовці до нового сезону.

На мою думку, у гравців «Карпат», але тільки тих, хто пам’ятає, що «зелено-білі» не перемагали «жовто-синіх» 4 роки, самолюбство. Але чи вони відважаться. Думаю, що зможуть, адже в Дніпропетровську на «контрах» забили 4 голи. Тепер «Металісту» очки потрібні, як повітря, тож харківські футболісти побіжать в атаку з перших хвилин і без оглядки на власні ворота. Адже шанс стати другим ще не втратили.

Визначальним може стати цей поєдинок для нападника «Карпат» Олександра Гладкого, який добре обізнаний з минулим харківського клубу, а за словами просунутих людей Сашко уже готує лижі в напрямку Харкова. Хто, щоб не казав, але саме Гладкий став головною зброєю в нападі «Карпат». Місцевої молоді якось не видно на передовій, а відомого снайпера, мабуть, важко буде втримати на новий сезон.

У «Металіста», здається, не виникне особливих проблем із визначенням основного складу. До того ж зможуть вийти на поле одразу троє екс-карпатців - Шуст, Ксьонз і Пшеничних. Кожен з них залишив про себе у місті Лева якісь спогади. Щоправда, «Металісту» доведеться обійтися без Марлоса.

Однак після того, як харківський клуб перейшов під руку Ігоря Рахаєва, який був правою рукою у Маркевича, постійно прогресує і покращує свої результати.

Прикро, що вітчизняні футбольні функціонери своїм рішенням позбавили львів’ян можливості підтримати своїх улюбленців у прощальному домашньому матчі сезону 2013/2014. Тож, друзі! Вболівайте за «Карпати» допомогою телебачення!

Орієнтовні склади:

«Карпати»: Ільющенков, Пашаєв, Балажіц, Гітченко, Костевич, Мірошниченко, Льопа, Мартинюк, Васін, Бартуловіч, Гладкий.

«Металіст»: Шуст, Азеведо, Папа, Пшеничних, Ксьонз, Краснопьоров, Едмар, Богданов, Хавьєр, Бланко, Гоменюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: