Анонс матчу збірна України - збірна Македонії. З ювілеєм на Македонію!

12 жовтня 10:14
Переглядів: 462
україна

Так, так, панове! Маємо у Львові маленький ювілей. Національна команда України вдесяте проводить свій міжнародний на землі галицького королівства. В активі «синьо-жовтої» дружини 8 перемог і 1 нічия. А чи можна забути рекордний результат – 9:0, досягнутий нашим колективом у грі із Сан-Марино? Тож Львів, спокійно, можна назвати фартовим для українських хлопців.

Невдача у грі зі словаками на початку відбору Євро-2016 смотреть сопкаст перетворила українців у пораненого звіра. Однак історія продовжується, а з нею і вписуємо нові результати. Та дуже хочеться, особливо у ці трагічні для нашої країни дні - переможну.

А що національна команда Македонії? На перший погляд, вона нічим не відрізняється від представників екс-Югославії. Команда агресивна, а футболісти безжалісно вступають у боротьбу за м’яча. Однак у цій країні футболу приділяють менше уваги. Але хлопці тренера Бошко Джуровскі, який ними керує з листопада 2013 року, чудово діють на контратаках. Це саме цей прийом, завдяки наші футболісти забили два голи у ворота білорусів і досягли перемоги – 2:0. Македонці можуть попсувати нерви кожному, хто постане на їх дорозі. До того ж на початковій стадій Євро-2016 поставили завдання виходу з групи до фінальної частини континентальної першості.

В команді Джуровскі виступають футболісти добре відомі українцям за іграми у луцькій «Волині» Ванче Шіков (зараз «Аустрія») і Адіс Яговіч «Ворскла» (Полтава, зара «Рієка», (Хорватія). Ще однин представник з топ-ліги - захисник італійської «Парми» Стефан Рістовскі. А також Даніел Мойсов «Бранн» (Норвегія), Александар Дамчевскі «Бреда» (Голландія), Ардіан Цуцулі «Партизан» (Албанія), Дарко Ґлішіч «Вардар», Дарко Велковскі «Работнічкі», Стефан Спіровскі «Бероє» (Болгарія), Александар Трайковскі «Зюльте-Варегем» (Бельгія), Арійан Адемі «Динамо» (Хорватія), Муарема Муарема «Карабах» (Азербайджан), Мухамед Демері «Санкт-Ґаллен» (Швейцарія), Маріан Радескі «Металлург» (Скоп’є) та Нікола Ґліґолов «Вардар» (Скоп’є).

От не знайшлося місця для Мартіна Боґатінова. Чудово відомий львівській публіці колишній воротар «Карпат». Цікаво було б з ним зустрітися і поговорити про те, хто і що кому заборгував…

Та сьогодні для нас найважливіше одне питання, чи продовжить Україна приносити своїм прихильникам радість перемог?

Шанси команда Фоменка має. Ні хворих, ні травмованих у нас немає. Є міцний і успішний колектив. Тож головне, щоб наші футболісти вдало використали свої моменти і тоді все буде гаразд.

Ага, щодо квитків. Їх, панове, давно немає. Більше того, не залишилось навіть тих найдорожчих у VIP-ложу. Тож під стадіоном тим, хто не матиме квитка нічого робити. Спекулянти - пережиток минулого. Вони уже вимирають, немов мамонти.

І ще цікавинка. Вулицею Стрийською власними авто краще не пхатися. Тиснява і без того буде великою. Є об’їзна, тож вона до ваших послуг. Автобуси курсуватимуть до 23 години. Так, що ніхто не повинен запізнитися, аби проїхатись державним транспортом.

Тож зі святковим настроєм на «Арену Львів», де відбудеться продовження футбольного свята, яке розпочнеться о 19:00…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: