Анонс першого матчу ФК "Карпати" в 25 чемпіонаті України

18 липня 10:30
Переглядів: 351
Мірошниченко - Кобін

Отак десь за філіжанкою кави, а де інде і з войовничими гаслами український футбол вирушив у свою національну подорож. Аж не віриться, що ми, українці, вступили у ювілейний 25-чемпіонат України. Час летить невпинно, але з радістю очікуймо футбольних дійств. Щоправда мало що цьому передує. Адже, за великим рахунком, реальність повернула наше суспільство у глибокі 90-ті роки. Тоді, як і тепер українська футбольна періодика завмирає. Навіть центральні газети не проходять фінансові …блок-пости. Але провладна бикота нам всіх рівнях надалі продовжує збирати вершки і «рішає» усі «вапроси» на свою користь. А зі скляного екрану нам пропихають запудрені картинки. Хоча в дійсності усе не так, як цього би хотілося простому українському вболівальнику. А прагне він уже і не так багато: хороший футболістів на полі та перемог своєї команди.

Для початку нас, вболівальників, зустрів старий організатор змагання, але у новому костюмі від Ліга Парі-Матч, який приготував для команд на увесь сезон 2015/16 усього 26 перевалів.

І ось вона для львівських «Карпат» перша гора у Харкові, куди «зелено-білі леви» відправились на першу календарну гру з «Металістом».

Карпатці часу даром не гаяли. Гравці солідно тренувалися за кордоном, а найкращий в Україні менеджмент, за версією клубного боса, подбав про нові візерунки на футболках. Тобто запросили свіжих спонсорів, готових покращувати фінансовий стан львівського клубу. На правах реклами: «Від тепер на рукавах замість «Міст» появиться NOVO, а на грудях красуватиметься напис Pari-match».

Але насторожило одне. Як це букмекерська кантора з проросійським корінням, запропонувавши 2 млн. «зелених», вдерлася у футбольну святиню не тільки України, але й Галичини. Панове, а де ваші гонор і честь? Чи ігровий бізнес в нашій країні легалізовано? Щось тут не так, люди добрі!

Ось для прикладу претендують наші «Карпати» на мільйон євро від польскої «Лєґії» за футболіста Павла Ксьонза. І це є прозора робота на трансферному ринку.

Тепер про те, що нас нині очікує «великий футбол з Олександром …Севідовим». Так, так, колишній тренер «Карпат» протерши штани на одному з телеканалів, отримав роботу за покликанням. Цікаво, чи він теж почне харків’ян вчити грати у футбол, як про це говорив у Львові, чи плідно працюватиме з командою? Побачимо і переконаємось швидко. До того ж у «Металіста» проблем більше, як у відомої сучки бліх.

Керівники харківського клубу не хотіли, чи не могли чесно працювати? Тепер клуб платить дорогу ціну. Хочеться вірити, що усе владнається і про «Металіст» говоритимуть тільки позитивно.

Перед виходом на старт чемпіонату «Металіст» поповнився хорошим комплектом футболістів. Сергій Назаренко, Володимир Прийомов, Артем Путівцев, Олексій Довгий і Володимир Поґорелов ще на рік продовжили контракти з клубом. На підході і Дмитро Льопа. А ось для вірмена Ґеворґа Казаряна харківський рай виявився не затишним і зацікавлені сторони розійшлися. Життя вчить обходитись без іноземців.

Сподіваюсь на тепле вітання від Поґорелова до нашого Мар’яна Шведа. Володя може і привітати його з уродинами, але першочергово має сказати слово «вибач» за свій весняний брутальний вчинок…

Та якби там не було сьогодні о 17:00 на харківському стадіоні «Металіст» гратимуть «Карпати» свій перший матч сезону. Є надія на позитивний результат для львівської команди. Тож вболіваймо і вірмо у нашу і вашу звитягу!

Щасливої дороги «Карпати» (Львів)!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: