Анонс першого туру Першої ліги з футзалу. Довгоочікуваний старт

30 жовтня 08:15
Переглядів: 85
Футзал

Нарешті вболівальники дочекались старту другого за силою чоловічого дивізіону країни. У п’ятницю у Сумах матчем першого туру СумДУ та Спортлідер-2 відкриють програму сезону 2015/2016.

Цей сезон обіцяє стати чи не найбільш цікавим в історії, адже усі команди фактично рівні за складами, у кожної команди є амбіції і хороші шанси взяти у цьому році чемпіонство. Ну а ми традиційно будемо повідомляти вас про офіційні дані кожного матчу і, за наявності, про можливість подивитись матчі у прямому ефірі шляхом публікації посилань на трансляції.

СумДУ (Суми) – Спортлідер-2 (Хмельницький)

Дата і час проведення матчу: п’ятниця, 30.10.2015, 17:00 

Місце проведення: м. Суми, СК УАБС НБУ   

Арбітри матчу: Олексій Січкарь (Київ), Дмитро Каркаєв (Київ) 

Спостерігач арбітражу: Василь Карабанов (Чернігів)

Сумські студенти після року в Екстра-лізі повернулись в перший дивізіон. Керівництво клубу пояснило це, як «крок назад, щоб потім зробити два вперед». І перший матч волею календаря студенти проведуть з дублерами ще одного представника головної ліги країни – «Спортілдера-2». Цікаво, якою постане перед нами «молодь лідерів» у новому сезоні, адже відомо, що у Хмельницькому добре працює місцева школа, і випробування сумчанами стане хорошим «першим млинцем» нового футзального сезону для команди Романа Шевчука.

Епіцентр К10 (Івано-Франківськ) – ХІТ (Київ)

Дата і час проведення матчу: субота, 31.10.2015, 14:00 

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, ФОК   

Арбітри матчу: Ярослав Сторожук (Львів), Олег Дуцяк (Львів) 

Спостерігач арбітражу: Василь Фурман (Чернівці)

Матчі проти «Епіцентрів» для «ХІТа» не є відкриттям – у столичному чемпіонаті команд з такою назвою аж п’ять! Але зараз на шляху діючого чемпіона івано-франківський Епіцентр К10, який дебютує на такому рівні після торішньої участі у Кубку України. Після вильоту від ще одного столичного колективу, «Манзани», команда Романа Ярого точно «тримає зло» на усі київські команди, і не виключено, що саме цей факт стане головним подразником для «будівельників». Щодо чемпіона, то команді не лише вдалось зберегти минулорічний склад, а й поповнити його лідером житомирського «Променя» Олександром Школьним. Таким чином, «на виході» ми маємо цікавий і непередбачуваний матч...

Uni-Laman (Іллічівськ) – Манзана (Київ)

Дата і час проведення матчу: субота, 31.10.2015, 14:00 

Місце проведення: м. Іллічівськ, СК Юність   

Арбітри матчу: Олександр Дем’янюк (Рівне), Олександр Сидорук (Вінниця) 

Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)

Володар Кубку України 2015 року продовжує свій розвиток і стартує у Першій лізі. Проти нього календар у першому турі виставив також дебютанта, команду з затишного футзального міста Іллічівськ, «Юні-Ламан». Моряки (як ми їх будемо називати) перед сезоном суттєво укріпили свій склад, фактично перед нами об’єднана команда з минулорічних «Юні-Ламан» та «Транс-Оушн» під керівництвом відомого українського тренера Сергія Бутенка. З іншого боку їм протистоятиме та ж сама «Манзана», яка вибивала з розіграшу Кубку «Локомотив» та «ЛТК», доповнена кількома молодими, але вже досвідченими за столичними мірками виконавцями.

Ну і вітаємо «Іллічівськ» з поверненням великого футзалу! Проведенням елітного фіналу АФЛУ місто заслужило якісне спортивне видовище!

Епіцентр К3 (Київ) – Делівері (Одеса)

Дата і час проведення матчу: неділя, 01.11.2015, 13:15 

Місце проведення: м. Київ, СК КПІ  

Арбітри матчу: Сергій Єщенко (Київська обл.), Андрій Фісенко (Суми) 

Спостерігач арбітражу: Віктор Юзик (Івано-Франківськ)

Не залишиться без футзалу цими вихідними і столиця, де «Епіцентр К3» прийматиме ще одного дебютанта (лише за назвою...), «Делівері». Команда Олега Безуглого за іменами може сміливо бути переіменована в «ФК Легенда», чому сприяє присутність у заявці великої кількості відомих в українському футзалі гравців. Але Перша ліга – це інший рівень, і будь-якій команді потрібен час для адаптації в нових змаганнях. Перше випробування одеситів – столичні «будівельники», які у минулому сезоні зупинились за крок до золотих медалів чемпіонату. Обіцяє команда Олега Шайтанова кілька гучних трансферів, про які дізнаємось згодом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: