Анонс шостого туру Екстра-ліги

01 листопада 16:16
Переглядів: 102
ураган лтк

І знову пауза у чемпіонаті передує черговому туру в Екстра-лізі. Цього разу вона пов’язана зі "зборами» нашої головної команди. Національна збірна провела два товариські матчі зі збірною Словаччини. Що сказати у підсумку? Цікаво… Цікаво було спостерігати за дебютом на чолі національної збірної Олександра Косенко та Валерія Легчанова. Цікаво було порівняти свої сили з командою, де працює іспанський спеціаліст. Результати ж матчів (2:1 та 7:1 на користь нашої команди) сприймати серйозно поки що не потрібно – за словами головного тренера наші гравці були сильнішими за своїх опонентів, а невдалий старт у першому матчі можна пояснити лише деякою розслабленістю нашої команди, з якою вона швидко впоралась.

У зв’язку з матчами збірної матчі чергового, шостого туру Екстра-ліги, відбудуться не у суботу, а у неділю, 2 листопада. Виключення становить лише гра Локомотиву та ЛТК, яку за обопільною згодою сторін було перенесено на понеділок, 3 листопада.   

Титан-Зоря (м. Покровське) – СумДУ (м. Суми)

Дата і час проведення:  неділя, 02.11.2014, 12.00

Місце проведення: м. Покровське, СК «Юність»

Арбітри матчу: Сергій Подворний (м. Хмельницький), Євген Диннік (м. Харків)

Спостерігач арбітражу: Олег Коваленко (м. Донецьк)

«Студенти» після досить вдалого матчу проти лідера чемпіонату, ЛТК, знаходяться у піднесеному настрої. Ще б пак, їм  вдалося відібрати перші очки у «телефоністів»… Але зупинятись на досягнутому не слід, на черзі гра проти Титан-Зорі, яка вже може похвалитись перемогою у своєму активі. Чим не мотивація для сумчан? В свою чергу команда з Покровського досить впевнено почувається на своєму майданчику, велику роль у цьому відіграють уболівальники клубу, для яких матчі Екстра-ліги – справжня подія. Прогнозуємо дуже цікавий і драматичний матч. 

Лукас (м. Кременчук) – Ураган (м. Івано-Франківськ)

Дата і час проведення:  неділя, 02.11.2014. 12.00

Місце проведення: м. Кременчук, СК «Політехнік»

Арбітри матчу: Андрій Лютий (м. Львів)Ігор Кравченко (м. Суми)          

Спостерігач арбітражу: Микола Зубко (м. Черкаси)

Не дивлячись на те, що команда Лукас – дебютант у розіграші Екстра-ліги, колективи дуже добре знають можливості один одного. Крім матчів у рамках Першої ліги слід згадати зустріч другої команди Урагану з Лукасом в рамках розіграшу кубку України сезону 2013/2014. Цей матч завершився перемогою тоді більш досвідчених «господарів», 7:3. Тепер молодіжка івано-франківців складає кістяк основної команди, за рік хлопці набрались досвіду і мають шанс реабілітуватись за поразку річної давнини. Лукас після поразки від львівської Енергії прагне реабілітуватись у очах своїх уболівальників, а заодно ще й наздогнати у турнірній таблиці Спортлідер+, на який чекає непроста зустріч з Кардиналом.

Кардинал-Рівне (м. Рівне) – Спортлідер+ (м. Хмельницький) 

Дата і час проведення:  неділя, 02.11.2014. 13.00

Місце проведення: м. Рівне, ДЮСШ-4

Арбітри матчу: Ігор Якимишин (м. Львів), Микола Подраний (м. Житомир)  

Спостерігач арбітражу: Валентин Савицький (Київська обл..) 

Кардинал після тривалої паузи знову вийде на рідний паркет рідного майданчика перед рідними уболівальниками. Хоча про паркет казати такі слова не доречно – на ДЮСШ-4 тепер абсолютно нове покриття, яке стало головною ознакою реконструкції спорткомплексу. Рівне давно чекало на цю подію, місто і команда заслужили «обновку». А честь зіграти перший матч на оновленій арені випала команді з Хмельницького, Спортлідер+. Хмельничанам знайомі відчуття гравців з рівного, адже і вони порівняно нещодавно «переїхали» на нову арену і радують уболівальників грою в комфортних умовах. Щодо самого матчу, то гостям не зможуть допомогти дискваліфіковані Педяш та Лисенко, у господарів досі відбуває дискваліфікацію Волянюк. До речі, у гостей є ще один мотивуючий чинник – у очних протистояннях з Кардиналом на їх рахунку лише одна перемога проти шести у суперника… 

Приват (м. Кривий Ріг) – Енергія (м. Львів)

Дата і час проведення:  неділя, 02.11.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кривий Ріг, ГВУЗ КНУ

Арбітри матчу: Геннадій Гора (м. Київ), Олексій Ночовний (м. Київ) 

Спостерігач арбітражу: Олександр Король (м. Донецьк)

Після показового уроку футзалу на рідній СК «Галичина» львів’яни відправляються до Кривого Рогу, щоб проекзаменувати місцеву команду. Приват поки що не знає перемог у цьогорічному розіграші Екстра-ліги, але ж СумДУ завдяки наполегливій праці і натхненній грі зміг зіграти у нічию з лідером…! Енергетики на даний момент показують чи не найвидовищнішу гру серед усіх команд: швидкі переходи з захисту в атаку, надійна оборона. Усе це, з одного боку, тривожний дзвіночок для підопічних Олександра Юзика. Та з іншого Приват, який завдяки паузі у чемпіонаті поповнився новачками та навіть представив їх на своєму офіційному сайті, саме завдяки таким матчам повинен набиратись досвіду виступів на найвищому рівні.

Локомотив (м. Харків) – ЛТК (м. Луганськ) 

Дата і час проведення:  понеділок, 03.11.2014, 17.00

Місце проведення: м. Харків, Палац спорту «Локомотив» ім.. Г. Кірпи

Арбітри матчу: Олег Іванов (м. Дніпропетровськ), Олександр Кухар (м. Кривий ріг)

Спостерігач арбітражу: Станіслав Ушкань (м. Кременчук)

У зв’язку з участю великої кількості гравців харківського клубу у матчах національної збірної України гра шостого туру Екстра-ліги з луганським ЛТК відбудеться у досить незвичний час – у понеділок о 17.00. Але у цьому є свої позитивні моменти: на час матчу команди вже будуть знати результати усіх інших поєдинків. Та хіба ці знання вплинуть на завдання кожної з команд? Перемога будь-якою ціною… Наразі харківський та луганський колективи очолюють турнірну таблицю, і жодна з команд не знала гіркоти поразки у цьому сезоні. ЛТК лише одного разу оступився у матчі з СумДУ, втративши два очки. На стані збірників господарів може відобразитись участь у товариських матчах, але вони професіонали і мають повністю відновитись. А от для ЛТК цей матч стане перевіркою на психологічну стійкість, зможуть правильно налаштуватись – буде результат!  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: