Анонс змішаних естафет сьомого етапу Кубка світу-15/16 з біатлону в Кенморі

07 лютого 18:00
Переглядів: 246
Біатлон

Сьогодні, 7 лютого, у канадському Кенморі завершується сьомий етап Кубку світу з біатлону сезону-15/16. В заключний день змагань буде розіграно два комплекти нагород в змішаних естафетах – одиночному міксті та класичній естафеті.

Як інформує офіційний сайт Федерації біатлону України, заключний вид програми змагань у Кенморі – класична змішана естафета – закінчиться, коли в Україні буде вже за північ. Тренери збірної України основну ставку зробили саме на останню гонку етапу, делегувавши туди найсильніших своїх спортсменів.

Тож повністю представництво наших команд у нинішніх естафетних гонках на біатлонному стадіоні «Nordic Centre» в Кенморі, який є одним з найвідоміших і найкрасивіших місць для проведення змагань у Північній Америці, виглядає наступним чином:

одиночний мікст (19:10) 23

7-1 Юлія Джима

7-2 Олександр Жирний

змішана естафета (23:05) 22

7-1 Ірина Варвинець

7-2 Олена Підгрушна

7-3 Артем Прима

7-4 Сергій Семенов

Одиночний мікст, в якому за нагороди боротимуться 23 дуети, розпочнеться о 19:10, а класична змішана естафета, де на старт вийдуть 22 квартети, – о 23:05 за київським часом. Обидві гонки в прямому телеефірі можна буде переглянути на «Першому Національному» та на каналі «Євроспорт».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: