Анонс "Зоря" - "Карпати". Свято минуло, свято триває!

23 квітня 09:44
Переглядів: 251
карпати зоря

«Зоря» – «Карпати» 23.04.2014. 17:00. Луганськ. Стадіон «Авангард». Арбітр – Олександр Білокур (Донецька область).

Сьогоднішні суперники останні матчі завершили на свою користь і досягли перемог. Карпати на виїзді обіграли першого чемпіона України – сімферопольську «Таврію» - 0:1, а луганчани на виїзді «Волинь» - 0:2. У матчі першого кола нинішні суперники розійшлися мирно – 0:0. Як воно буде тепер переконаємось невдовзі.

Відомо, що обидві команди мають дискваліфікованих футболістів на звітний поєдинок: «Зорі» не допоможе Григорій Ярмаш, а «Карпатам» - Валерій Федорчук. Не помічник Севідову і Олег Голодюк, який травмувався у Сімферополі.

У кожного суперника свої цілі. Луганський клуб рветься до Ліги Європи, львівський, мабуть, буде радий закріпитись у першій десятці. Апетит у підопічних Юрія Вернидуба розігрався неабиякий. Команда не визнає авторитетів і у весняній частині набрала 11 очок, львівська команда спромоглася на 8 пунктів. Звідси і різниця у місцях турнірної таблиці. Тренер луганчан Юрій Вернидуб грамотно застосовує ротацію гравців. У його команді кожен має шанс вийти у стартовому складі. Зрештою, у подібному ключі діє і наставник львівської команди – Олександр Севідов. Про перепочинки чи про, так звані, переводи духу ніхто з них не замислюється. Кожен з керманичів бажає кращого своєму колективу і кидає у бій кращі сили.

Так, хтось вважає клуб «Карпати» спеціалістами по кримським клубам, але це тільки за результатами весняної частини чемпіонату України. Бо восени львівська команда програла Севастополю.

«Зоря» успішно грає у Луганську 9 з 12-ти матчів зіграла «на нуль». Щодо львів’ян, то вони стабільністю не відзначаються. Грають, як дозволяє суперник, але передчасно рук не складають навіть перед іменитими противниками.

А тепер про те, де перебувала команда після матчу з «Таврією». Відповідь проста - «Карпати», відпочивши в Криму, відправились до Луганська, де й готувалися до звітного поєдинку. Добре, що вже не доведеться представляти паспорти для контролю під дулами російський кулеметів. Тепер вболіватимемо за хороший футбол і чистоту в українському футболі.

Але на завершення маю звернення до фахівців українського футболу і не тільки з ФФУ, але й обласних рівнів. Чому це досі ніхто з вас, шановні панове і товариші не запротестував на факти вашого і державного кощунства. Адже на кримських стадіонах під час проведення матчів національного чемпіонату України майорить прапор, здається мені, фірми "Aqua Fresh". Невже ви уклали якийсь непрозорий контракт? Хоча ні. Ви ж за прозорість і чесність. Я у цьому навіть не сумнівався! Але мій добрий сусід угледів у цьому якусь крамолу і запевняє мене у протилежному. Мовляв, хтось із вас таки дозволив (!?) представникам ворожої нашій державі просушувати свої смердячі онучі на спортивних спорудах України. Невже воно правда? Але я прошу вас керуватися регламентом Прем’єр ліги України, який ви ж самі писали, приймали і затверджували. Хоча зараз це якось підступно це виглядає. Бо, мабуть, за вашої мовчазної позиції на щоглах українських стадіонів невідомі «зелені чоловічки» провітрюються свої не чисті ганчірки біло-синьо-червоного кольору. Просимо зацікавлених відізватися і дати відповідь з цього питання на адресу: galsports@ukr.net. Будемо вдячні за кожну інформацію.

А тепер до теми і пропоную орієнтовні склади команд:

«Зоря»: Шевченко, Іґнатьєвіч, Білий, Вернидуб, Каменюка, Ліпартія, Петряк, Даніло, Хомченовський, Любеновіч, Болі.

«Карпати»: Підківка, Мірошніченко, Пластун, Балажіц, Костевич, Мартинюк, Даушвілі, Бартуловіч, Страшкевич, Зеньов, Габовда.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: