Водні види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Ігор ЗІНКЕВИЧ: «Не будемо подавати протест»

Переглядів: 147
львівське ватерпольне «Динамо» відіграло перший тур чемпіонату України, який відбувався у Дніпродзержинську. Матчі першого туру для «динамівців» вийшли

"Динамо" обіграло збірну Молдови

Переглядів: 156
львівське ватерпольне Динамо в останньому матчі першого туру відкритого чемпіонату України обіграло збірну Молдови – 12:9. У Дніпродзержинську, де тривав перший тур відкритого

Судді допомогли "Севастополю" обіграти "Динамо"

Переглядів: 127
Після перемоги над харківським "ХПІ" (16:9), ватерпольне "Динамо"  поступилося харківському "БМК" (5:15) та збірній "Севастополя" (5:8). "Учора в матчі з "БМК"

"Динамо" підсилює склад

Переглядів: 142
львівське ватерпольне Динамо підсилилося чотирьома вихованцями Львівського училища фізичної культури. За словами Ігоря Зінкевича, головного тренера команди, до команди приєдналося четверо молодих

Львівські ватерполісти – чемпіони України

Переглядів: 107
Ватерполісти львівського ЛУФК стали чемпіонами України серед юнаків 1995 років народження та молодших. Змагання тертього фінального туру відкритого чемпіонату України проходили

Ігор ЗІНКЕВИЧ: "Провести тур у Львові? Цілком реально"

Переглядів: 139
Мабуть, далеко не всім львів’янам відомо, що у місті існує ватерпольний клуб “Динамо”, який має довгу й славну історію. Львівська команда протягом

Юрій Сидорович: «Сподіваюся, що наші хлопці зуміють перемогти на першості України»

Переглядів: 126
У столиці Литви місті Вільнюс завершилися Міжнародні змагання ХІІІ традиційного юнацького турніру з водного поло. За найвищі нагороди

"Динамо" виходить у півфінал Кубка України

Переглядів: 1641
Приємними результатами тішить своїх уболівальників львівське ватерпольне "Динамо". Хлопці Ігоря Ілліча Зінкевича завдяки перемозі над ВК "Київ" 23:8 (1-6; 2-3; 2-7; 3-7) зуміли

У Тернополі офіційно стартував чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Переглядів: 720
Участь у змаганнях беруть понад 60 спортсменів з восьми країн світу. Учора до обіду відбулися тренувальні та кваліфікаційні заїзди, а з 14-ї

Ігор ЗІНКЕВИЧ: "Усі матчі проводимо на виїзді"

Переглядів: 301
Завершився чемпіонат України з водного поло. львівське "Динамо" у боротьбі за бронзові нагороди обіграло команду Севастополя. Про підсумки сезону говоримо з головним тренером