Водні види новини спорту. Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Тернопільський став

Тернопільський став перетворився у смердючу калабаню перед водно-моторним чемпіонатом Європи

Переглядів: 255
Тернопільське озеро “цвіте” через спеку і застій, кажуть фахівці. Поверхня води вкрита зеленими плямами, а неприємний
веслування

Сергій Тарновський здобув дві золоті медалі чемпіонату України

Переглядів: 353
У Дніпропетровську відбувся фінал чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, який зібрав понад 300 найкращих
Олег Тарновський

Чемпіонат України завершився чотрима медалями Олега Тарновського

Переглядів: 233
У Дніпропетровську відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Згідно регламенту змагань, спортсменам дозволялося створювати
веслування на байдарках

Тернополянин має великі шанси поїхати на чемпіонат Світу у Німеччину

Переглядів: 196
24 липня у Дніпропетровську розпочався особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих, повідомили в управлінні фізкультури
віндсерфінг

Тернополянин В’ячеслав Ровецький виступить на чемпіонаті Світу з віндсерфінгу

Переглядів: 478
Сьогодні збірна команда України з віндсерфінгу вирушає до польського місту Сопот, де проходитиме чемпіонат світу серед юнаків у класі вітрильної
вітрильного спорту

Олександр Тугарєв здобув срібну медаль на чемпіонаті Світу з вітрильного спорту

Переглядів: 342
Тернопільський 18-річний віндсерфінгіст Олександр Тугарєв став срібним призером чемпіонату Світу з вітрильного спорту серед юніорів Міжнародної
Олександр Тугарєв

Тернополянин Олександр Тугарєв здобув срібну медаль на Чемпіонаті світу з вітрильного спорту

Переглядів: 349
Тернопільський 18-річний віндсерфінгіст Олександр Тугарєв став срібним призером Чемпіонату світу з вітрильного спорту серед
веслування

Тернопільські веслувальники виступають на чемпіонаті Європи

Переглядів: 355
27 червня в місті Познань (Польща) стартує чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23-х років. У складі збірної
озеро

Як спортсмени тренуються на тернопільському озері. Відео

Переглядів: 694
Наприкінці серпня цього року у Тернополі відбудеться чемпіонат Європи з водомоторних видів спорту та аквабайку. За три роки міська водойма стала надзвичайно популярною.
човен

У серпні на Тернопільському ставі знову їздитимуть моторні човни та водні мотоцикли

Переглядів: 362
Чемпіонат Європи з водо-моторних видів спорту на тернопільському ставі цьогоріч проходитиме з 23 по 25 серпня. Здивують незвичайними