Водні види новини спорту. Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

віндсерфінг

Збірна Тернопільщини з віндсерфінгу виступає на регаті на Каховському водосховищі

Переглядів: 305
З 28 травня в місті Нова Каховка Херсонської області триває II етап кубка України з вітрильного спорту серед юнаків. На цій регаті виступають
підгрушна

Олена Підгрушна виступить у Пюттлінгені

Переглядів: 396
Офіційний сайт шоу-гонки в Пюттлінгені повідомляє про перших учасників, які виступлять у рамках змагань 25 серпня. Ними стали Арнд Пайффер, Андреас Бірнбахер та Олена Підгрушна.
веслування на байдарках

Тернопільські веслувальники змагатимуться на чемпіонаті України серед молоді

Переглядів: 307
28 травня у Дніпропетровську розпочинається чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, повідомляє
віндсерфінг

Збірна Тернопільської області з віндсерфінгу виступить на другому етапі кубка України

Переглядів: 361
28 травня в місті Нова Каховка Херсонської області розпочинається II етап кубка України з вітрильного спорту серед юнаків. На цій
водно-моторний спорт

Тернопіль прийме чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Переглядів: 687
21 травня міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про створення організаційного комітету з підготовки та проведення 23-25 серпня 2013 року
веслування

Тернопільські веслувальники повернулися з Універсіади з медалями

Переглядів: 313
Золоту, срібні та бронзові нагороди здобули студенти Тернопільського національного економічного університету на всеукраїнській Універсіаді, яка проходила
Олександр Тугарєв та Ольга Горбатих

Олександр Тугарєв та Ольга Горбатих стали переможцями Кубку України з вітрильного спорту

Переглядів: 371
З 8 до 13 травня в місті Севастополі проходив І етап Кубку України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми. Тернопіль
веслування

Тернопільські студенти поїдуть веслувати у Дніпропетровськ

Переглядів: 337
Тернопільські студенти виступлять на літній Універсіаді із веслування на байдарках і каное, повідомляє сайт управління фізкультури і спорту ТОДА.
веслування

На рахунку у тернопільських веслувальників вісім медалей

Переглядів: 446
3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди привезли з Кубку України тернопільські веслувальники. Такі змагання з веслування на байдарках і каное, присвячені пам’яті
віндсерфінг

Тернопільські віндсерфінгісти вдало виступили у Франції

Переглядів: 344
З 20 до 27 квітня у французькому місті Йєр проходив черговий етап Кубку світу з вітрильного спорту. Тернопіль на цих змаганнях представляли віндсерфінгісти Олександр