"Арбітр був би правий, якби вилучив Кучера"

01 червня 15:12
Переглядів: 361
кучер

Коли у матчі завершального туру чемпіонату між «Шахтарем» та «Карпатами» емоції досягали апогею, на 75-ій хвилині трапився епізод, що викликав бурю емоцій серед гравців «зелено-білих». Почалося усе з того, що Мар’ян Швед елегантно обікрав досвідченого Олександра Кучера і прокинув м’яча собі на хід. Захисник «Шахтаря» аж ніяк не встигав зіграти в м’яч, тому відверто ударив карпатівця по ногам. 

Гравці донеччан буквально тримали Муртаза Даушвілі, який заступився за молодшого партнера, а інші карпатівці обступили Юрія Мосейчука і вимагали вилучити Кучера з поля. Однак, як і епізоді з Сергієм Погорілим, суддя продемонстрував порушнику лише жовту картку. 

Відомий у минулому арбітр Мирослав Ступар проаналізував цей епізод: «Хотілося, щоб матч був з інтригою, але у першому таймі інтриги не було ніякої. «Шахтар» забив два м’ячі, здавалося, що все вже вирішено. Але у другому таймі інтрига з’явилася. Був цікавий момент, коли Кучер, не встигаючи проти швидкого Шведа, грубо вдарив його по ногам. Ми пам’ятаємо матч проти «Баварії» – тоді Кучер теж не встиг і збив нападника «Баварії» з ніг, за що був вилучений з поля. Так от, якщо порівнювати два ці епізоди, то зараз у Мосейчука було навіть більше підстав для прямого вилучення. Вже потім виникла конфронтація між гравцями, адже футболісти «Карпат» дійсно розраховували на те, що Кучер достроково залишить поле. І Мосейчук був би правий, вилучивши Олександра. Але тоді він позбавив би захисника «Шахтаря» можливості зіграти у фіналі Кубка України. А це вже погано... Для Кучера».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: