"Арена Львів": будуть посилені заходи безпеки, але не решітки

12 червня 21:57
Переглядів: 164
арена львів

Представник стадіону прокоментувала інформацію щодо появи металевих решіток на "Арені Львів" на матчі Україна – Люксембург. 

Фахівець зв’язків із громадськістю стадіону "Арена Львів" Тетяна Гембач прокоментувала для "Футбол 24" повідомлення про появу металевих решіток на стадіоні напередодні матчу відбору Євро-2016 Україна – Люксембург.

"Будуть застосовані посилені заходи безпеки – і на стадіоні, і в місті загалом. Ви знаєте, футбольний матч не обмежується лише тим, що в межах стадіону. Це і приїзд вболівальників, їх перебування в центрі Львова і так далі. Тому застосовані посилені заходи безпеки – які саме, ми не розголошуємо. Ні керівник, директор стадіону, ні начальник служби безпеки. Оскільки заходи безпеки будуть ефективними, якщо вони будуть невідомими для тих, хто має намір вчиняти правопорушення", - заявила Тетяна Гембач.

- Чи були зроблені металеві решітки, про які повідомлялось в ЗМІ?

- Я не розумію вашого питання. Що таке решітка? Тому мені важко на це питання відповісти.

- Мова про загороджувальні споруди для безпеки проведення матчу. Чи є якісь нові споруди, побудовані до цього матчу?

- Ні, ніяких нових споруд немає. Застосовані ті заходи безпеки, які зазвичай застосовуються на таких масових, масштабних заходах. Нічого додаткового, ніяких решіток, як ви висловилися, не застосовано.

- Тобто ніяких нововведень в конструкції чаші стадіоні останнім часом не було. Правильно я розумію?

- Правильно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: