"Арена Львів" готова до Ліги чемпіонів

14 лютого 08:52
Переглядів: 181
Арена-Львів

Підготовка львівського стадіону до матчу Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Баварія» йде повним ходом. Керує процесом в. о. генерального директора «Донбас Арени» Вадим Гунько. З ним сьогодні і розмовляємо.

- Вадиме Івановичу, як ви оцінюєте стан газону «Арени Львів», враховуючи нинішні погодні умови?
- Газон близький до ідеального. У цьому зможуть переконатися як футболісти обох команд, так і глядачі. Протягом міжсезоння була виконана величезна робота. Ми доглядали за полем, використовуючи установки штучної стимуляції росту та технології вирощування трав'яного покриття в зимових умовах. Тобто провели цілий ряд агрономічних заходів, завдяки яким сьогодні поле знаходиться в чудовому стані. Фактично ми виростили наполовину новий газон! Виглядає він дуже добре, і за функціональними характеристиками також на дуже високому рівні.

- Тобто зима абсолютно не стала перешкодою?
- Ясна річ, що ми завжди повинні робити знижку на пору року. Але для зими газону за п'ятибальною системою можна поставити вищу оцінку.

- Мірча Луческу вже цікавився станом поля?
- Поки що ні, але ми, як завжди, його з нетерпінням чекаємо! Традиційно він завжди приділяє окрему увагу полю, виходить на газон за день до матчу, спілкується з головним агрономом. Думаю, цього разу він гідно оцінить високу якість.

- Раніше з його боку звучали рекомендації? Або ж цього не вимагалося, враховуючи, що на «Арені Львів» трудяться донецькі агрономи?
- Ми, взагалі-то, знаємо його переваги. Вони, безумовно, завжди враховуються. Але в даному випадку втручання Містера абсолютно не було потрібно, тому що за газоном ми доглядаємо силами агрономічної служби «Донбас Арени», за винятком трьох фахівців «Арени Львів». А в цілому працюємо за програмою, яка сформована нашою агрономічною службою, використовуючи свої напрацювання, досвід і знання. Думаю, що фахівці «Арени Львів» із задоволення навчаються, переймають наші навички. Це взаємовигідна співпраця.

- До матчу «Шахтар» - «Баварія» на «Арені Львів» збільшилася кількість місць. Це питання у вашій компетенції?
- Так, організацією поєдинку займається виключно менеджмент клубу і «Донбас Арени». Львів відповідає за функціонування деяких технічних сервісів. Ми дійсно трохи збільшили кількість місць для глядачів завдяки демонтажу невикористовуваних камерних платформ, які створювалися під Євро-2012. Також ми зменшили медіатрібуни за рахунок непотрібних столів. Таким чином, місткість стадіону збільшилася на кілька сотень глядацьких місць.

- Тобто «Арена Львів» повністю готова прийняти матч Ліги чемпіонів?
- Ми спочатку працюємо, а потім вже оцінюємо результати. Тому робимо все можливе, щоб максимально підготувати стадіон, привести його в кращий стан. Зрозуміло, є деякі складнощі, як же без них? У «Арени Львів» як об'єкта спортивної інфраструктури що називається «непроста доля». Але впевнений, що нам вдасться організувати проведення матчу на гідному рівні. Окремо хотів би звернутися до всіх глядачів, які планують дивитися цей поєдинок на стадіоні: прошу вболівальників приїздити на «Арену Львів» як мінімум за дві години до його початку! О 19:30 -19:45 або хоча б о 20:00 - і вони комфортно, без тисняви потраплять на трибуни. Дуже прикро за наших фанів, які слухають перші акорди гімну Ліги чемпіонів, перебуваючи де-небудь в божевільній штовханині біля турнікетів, а не насолоджуючись атмосферою матчу і передчуваючи майбутнє дійство в чаші. Побачимося на поєдинку!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: