"Арена Львів" розпочала співпрацю з "Львівською бізнес-школою УКУ"

05 червня 18:48
Переглядів: 76
Арена Львів

«Арена Львів» розпочала співпрацю з «Львівською бізнес-школою УКУ», з метою вдосконалення існуючої системи менеджменту, напрацювання нових методик роботи і допомоги в розробці антикризової стратегії розвитку стадіону, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Протягом травня тривали консультації та інтерв'ю з працівниками «Арени Львів»,  які відповідають за стратегічний розвиток підприємства і ведуть зовнішню комунікацію. На основі цих інтерв'ю, які дозволили «зануритись» в існуючу бізнес-ситуацію та проаналізувати реальні проблеми, буде прописано так званий бізнес-кейс з маркетингу та стратегії розвитку «Арени Львів».

18-19 червня відбудеться відкритий розгляд бізнес-кейсу викладачами і учасниками «Key Executive MBA» за участю керівництва «Арени Львів». Після цього напрацьовані ідеї будуть презентовані і винесені на обговорення колективу організації. Також заплановано розгляд кейсу групою «Ефективне управління малим бізнесом». Наостанок, робота з організаційною структурою «Арени Львів» буде запропонована учасникам магістерської програми з управління людьми та організаційного розвитку в рамках її дипломних проектів.

«Сьогодні, працюючи над завданнями свого вузького напрямку, кожен із працівників стадіону не завжди до кінця усвідомлює стратегію підприємства. Тому важливо розробити і презентувати чіткий план розвитку «Арени Львів» на найближчий час, де кожен із підрозділів бачитиме своє виокремлене завдання, та, водночас, усі працюватимуть на один спільний результат. Також сподіваюся, що співпраця із «LvBS» дозволить нам виявити слабкі місця і недопрацювання у роботі та сприятиме стандартизації менеджменту «Арени Львів», –  зауважив директор «Арени Львів» Денис Ринський.

Бізнес-кейс, присвячений «Арені Львів», стане своєрідним інтелектуальним активом як для стадіону, так і «Львівської бізнес школи», оскільки на його основі можна буде проводити повторні навчальні сесії з новими учасниками та групами. Для самого стадіону, він стане додатковою можливістю фахового аналізу «ззовні» непростої бізнес-ситуації та розробки моделі виходу із кризового стану.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: