"Арена Львів" ще своє відпрацює

14 червня 08:14
Переглядів: 423
арена львів

Попри те, що стадіон “Арена Львів” підпорядкований не міськраді, а державному концерну “Спортивні арени України”, зацікавленість міста до цього об’єкта неабияка.

“Ні міськрада, ні органи місцевого самоврядування не мають жодного стосунку до “Арени Львів”, оскільки цей об’єкт належить державі. Проте місто все ж зацікавлене в розвитку стадіону. Нам цей об’єкт важливий не лише з “футбольного” погляду. В Україні (та й у Європі) це одна з найсучасніших арен за оглядовістю і доступністю. Проте вона цікава й через інше… Нині Львів активно розвивається у сфері ділової гостинності. Ця індустрія у світі актуальніша за відпочинковий туризм”, — розповів “Пошті” Андрій Москаленко.

З його слів, нині у світі 54% подорожей – це ділові зустрічі, конгреси, форуми, де приймають важливі політичні, економічні й соціальні рішення. Звісно, для таких заходів необхідні величезні холи на тисячі людей. Статистика ж свідчить, що 60% усіх конференцій відбувається в ніші від 300 до 500 осіб. У цьому випадку “Арена Львів” є найбільшим закладом, який може приймати конференції: у медіацентрі – 1000 людей.

У цій справі нам, українцям, львів’янам зокрема, є чого повчитись, адже світова практика показує, що справа ця прибуткова.

“5 відсотків світового ВВП сьогодні складає індустрія ділової гостинності. Це дуже перспективна справа, “ріст” якої складає майже 20 відсот­ків. І міста, де це розвивається, зокрема Париж, Берлін, Мюнхен, Будапешт, вчасно зробили ставку на такі події. Ми також зробили акцент на розвитку ділової гостинності. Плануємо до кінця того року вступити в декілька організацій, які допоможуть Львову вийти на сцену фінансових блоків”, — розповів Андрій Москаленко.

Проте аби стати гравцем на цьому ринку, потрібні належно облаштовані конференц-зали, адже подібні заходи міжнародного масштабу приваблюють висококваліфікованих фахівців із мікробіології, медицини, сфери фізики.

“У Львові комунальне підприємство “Агенція з підготовки подій” видала довідник про конференц-можливості міста – “Lviv Meeting Planners’ Guide”. На 140 сторінках англомовного довідника міститься інформація про 78 закладів міста, які пропонують свої конференц-зали для проведення конференцій, форумів, міжнародних зустрічей тощо. Це дає змогу зручно й активно приймати гостей”, – зазначив Андрій Москаленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: