"Арена Львів" це не тільки футбол", - директор стадіону

13 листопада 12:12
Переглядів: 191
Денис Ринський

Денис Ринський, директор стадіону «Арена Львів», в ефірі Громадського інтернет-мовлення Львівського прес-клубу розповів про те чим живе стадіон

- Ми вже дуже близько до того, щоб Львів окрім туристичної складової, ІТ-сфери та інших важливих сфер розвитку, мав всі шанси аби зайняти серйозне місце у спортивному житті, маючи такий великий стадіон.

Все тільки почалось, хоча початись мало ще після Євро 2012, коли ми мали потужний інфраструктурний об’єкт який з першого дня треба було використовувати на повну

Стадіон «Арена Львів» це не тільки футбол. «Арена Львів» - це великий конферанс сервіс. Це великі прилеглі території для будь-яких потреб, які потрібні для міста, конгрес діяльності, виставкової діяльності. Це також міні-футбольне поле де можна запрошувати людей пограти. Тобто там є багато чого і все це на сьогоднішній день працює. Ми все це запустили і якомога більше уваги щодня привертається до стадіону.

Що стосується біди в країні і того що «не було б щастя так нещастя допомогло». На Сході нема дозволу від європейських футбольних організацій проводити там матчі. І взагалі є великий ризик проводити матчі там де є певна небезпека. Тому УЄФА дозволила проводити матчі єврокубків, матчі за участі національних збірних на двох стадіонах – «Арена Львів» і НСК «Олімпійський». Безперечно це спричинило і таку велику активність на стадіоні, коли до нас приїхав ФК «Шахтар», збірна України, жіноча Національна збірна, «Металіст».

Активність дуже велика і я думаю, що ми будемо проводити більше матчів. У нас вже є календар на наступний рік, зокрема на півріччя. Найбільш імовірно, що «Шахтар» виходить у плей-офф Ліги чемпіонів і у нас буде ще один матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: