"Арена Львів" запрошує на перший домашній матч "Олімпіка" проти "Сталі"

23 лютого 16:10
Переглядів: 76
Арена Львів

У суботу, 25 лютого, о 14:00 год. на стадіоні «Арена Львів» пройде матч 19-го туру Чемпіонату України донецького футбольного клубу «Олімпік» проти ФК «Сталь» (Кам’янське). Цей поєдинок стане першим домашнім матчем для «олімпійців» на львівському газоні, як на домашньому.

Квитки на матч доступні у трьох цінових категорія – 20, 30 та 60 грн. Зараз їх можна придбати у електронному форматі через інтернет на сайті «Арени Львів», а в день матчу перепустки також будуть доступні безпосередньо в касах стадіону.

Для журналістів є можливість акредитуватись на матч ФК «Олімпік» до 24 лютого включно, надіславши заявку на фірмовому бланку організації (у заявці зазначити: ПІБ, посаду, телефон) на e-mail: olegbarkov87@gmail.com. Контактна особа: Олег Барков (066) 260 46 13. Акредитації будуть видаватись за редакційним посвідченням 25 лютого з 12:30 до 13:00 на стадіоні.

Нагадаємо, що 18 лютого було підписано договір між ФК «Олімпік» та ДП «Арена Львів», що передбачає проведення матчів Чемпіонату України до травня поточного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: