"Арена Львів" зібрала директорів матчів ФФУ

08 вересня 18:07
Переглядів: 272
арена львів

5 вересня на «Арені Львів» у Львові відбувся практичний семінар для директорів матчів ФФУ із західних регіонів України. У робочій зустрічі взяли участь представники Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Волинської та Хмельницької областей.

ФФУ

Семінар розпочався з організаційної наради під головуванням делегата УЄФА Олжаса Абраєва з Казахстану напередодні матчу відбірного циклу чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними командами України та Білорусії.

Консиліум пройшов за участю Адміністрації ФФУ та керівництва львівської арени, якіакцентували увагу слухачів на важливі питання, пов’язані зі специфікою організації та проведення футбольних матчів матчу. Серед основних пунктів було розглянуто використання медичного обладнання для швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, організацію роботи із вболівальниками, взаємодію із фан-рухами, тощо.

Кожен учасник семінару мав можливість переконатися на практиці, як відбувається організація кожної окремої складової, які в подальшому складають собою один цілісний продукт, а саме проведення футбольного матчу на найвищому рівні.

Усі директори матчів ФФУ отримали акредитації на відбірний матч Євро-2016 Україна – Білорусь для набуття необхідних практичних навичок в організації та проведенні футбольних зустрічей під егідою УЄФА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: