"Арени до Євробаскету-2015 будують повільно"

07 серпня 18:16
Переглядів: 271
євробаскет

Будівництво арен до Євробаскету-2015 потрібно прискорити. Якщо ми хочемо успішно провести турнір, то арени має бути здано вчасно. Я не драматизую ситуації, але моя роль як директора турніру полягає в тому, щоб здійснювати моніторинг та сигналізувати про необхідність прискорити темпи будівництва. Про це заявив директор турніру Маркіян Лубківський.

"Часу у нас ще вистачає, щоб побудувати арени, але водночас період, починаючи з вересня 2013 року, має стати етапом активної фази будівництва", - цитує Лубківського Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що повільні темпи будівництва - це загальна тенденція для всіх арен.

"І я не виділив би сьогодні когось. На початковому етапі у нас були фаворити з погляду зору підготовки документації, початку будівництва, а нині всі арени перебувають більш-менш на одному рівні готовності, але темпи будівництва має бути суттєво прискорено", - наголосив директор турніру.

Нагадаємо, Україна здобула право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. Згідно із концепцією, чемпіонат буде проводитися в Харкові, Одесі, Львові та Києві - груповий етап змагань, а в Дніпропетровську, Донецьку та Києві - півфінальні та фінальні ігри.

Як інформував ZAXID.NET, будівництво арени для проведення матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року у Львові обіцяли почати у липні на вул. Кульпарківській, 226-г (Ряшівській-проектованій). Наразі дату початку будівництва уточнюють. Арену в Одесі також мають почати в липні, арени в Києві і Дніпропетровську вже почали зводити. Додамо, що раніше обласні чиновники заявляли, що будівництво арени до Євробаскет у Львові треба було розпочати ще в квітні і здати в експлуатацію до 1 січня 2015 року.

Додамо, що навесні 2012 року компанія United Basketball Investment виграла конкурс Федерації баскетболу України на право будівництва арен до Євробаскету-2015 в Україні. Як повідомляє видання Фокус, United Basketball Investment – це спільний проект Ігоря Коломойського та Дмитра Буряка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: