Армійську спортивну базу олімпійської підготовки відвідали діти воїнів АТО з Кам'янсько-Буського району та міста Самбора

29 листопада 11:00
Переглядів: 130
АТО

28 листопада ц.р. одну з найкращих спортивних баз України - НСБ літніх видів спорту МО України у місті Львов відвідали майже 50 дітей з родин учасників АТО з Кам'янсько-Буського району та міста Самбора.

Майстер спорту міжнародної класу Сергій Байталюк розпочав своєрідну екскурсію відвіданням комплексу плавальних басейнів, спортивного манежу для виїздки коней та комплексу стрілецьких тирів, а вже Микола Мандрона, який очолює легкоатлетичний манеж з велотреком, продовжив знайомити дітей з базою олімпійської підготовки. Усім присутнім справді пощастило – оскільки випала нагода переглянути цікаві змагання кращих лучників України, серед яких змагався й Олімпійський чемпіон Віктор Рубан й безпосередньо поспілкуватися зі спортсменкою з Харкова, майстром спорту України зі стрільби з лука Мариною Сакарою, а також з провідними лучницями Львівщини Лесею Шах та Соломією Трапезніковою, яка, до слова, саме виборола титул володарки Кубка України зі стрільби з лука 2016 року. Саме вони й розповіли дітям воїнів АТО про будову спортивного лука, продемонстрували техніку стрільби й запропонували бажаючим вперше вистрілити з навчального луку у щит.

А вже на завершення, після огляду спеціалізованого боксерського залу, усі юні гості спортивної бази отримали від голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського комплекти подаруночків - блокноти, кольорові олівці, печиво та сік.

Спортивні екскурсії на армійській спортивній базі триватимуть до 30 листопада ц.р.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: