Армрестлер з Тернопілля Андрій Пушкар – переможець Кубку Світу "Золотий тур 2015"

25 листопада 13:00
Переглядів: 272
армреслінг

У польському місті Румія впродовж двох днів тривав XІІ Кубок Світу з армрестлінгу серед професіоналів «Золотий Тур 2015». Переможцем турніру в абсолютній ваговій категорії став відомий рукоборець з Кременця Андрій Пушкар. У надзвичайно напруженому фінальному поєдинку наш земляк поборов свого суперника, спортсмена з Казахстану Дмитра Трубіна і здобув Кубок. Також Андрій у ваговій категорії понад 95 кг посів перші місця у змаганнях на праву і на ліву руку. Ще один кременчанин Вадим Стецюк  у ваговій категорії 95 кг у змаганнях на ліву руку став срібним призером, а на праву руку спортсмен був десятим.

«Кубок Світу серед професіоналів цього року виграв на обох руках Андрій Пушкар, але героєм цього чемпіонату став Дмитро Трубін. Рукоборець з Казахстану зробив те, чого ніхто не чекав - він практично здолав Пушкаря у боротьбі за титул чемпіона.

Перед початком боротьби в абсолютній ваговій категорії, Діма сказав: «Я перебуваю в хорошій формі, можливо, найкращій в моєму житті. Я отримав травму лівої руки на Кубку Азії - боровся з Фаридом Усмановим. В мене не було часу, щоб відновитися, але це нормально. Я задоволений моєю лівою, а так само правою - ми побачимо як піде».

І усе це побачили. Сутичка Андрія Пушкаря та Дмитра Трубіна увійде до історії Золотого Туру. Бій тривав 20 хвилин, включаючи зупинки рефері. Андрій першим отримав фол за відрив ліктя, потім - Дмитро, і тоді Трубін отримав другий фол. Як виявилося - несправедливо. Аналіз відео з ліктьових камер показав, що другого фолу не було. Суперники мали боротися повторно.

«В історії Золотого Туру рефері помилявся тільки один раз. Це було в 2006 році, коли Роман Цинделіані отримав фол помилково. В якості компенсації, PAL дала йому еквівалент грошового призу за третє місце в Nemiroff World Cup» - згадує Ігор Мазуренко, організатор Кубку Світу.

Чому Пушкар став метою для Трубіна? «Ніщо не провіщало того, що сталося, - зізнається Ігор Мазуренко. - Усі були впевнені, що боротьба буде у Андрія гладкою, швидкою і чистою. Але після «Ready Go!», ми стали свідками зовсім іншої історії. Андрій знову повторив помилки, які зробили можливим його програш Майклу Тодду. Настання неприємних наслідків від цих помилок було просто питанням часу».

Перед фінальною битвою, Андрій Пушкар сказав «Аrmpower.net»: «На даний момент я думаю, що я - найсильніший армрестлер у світі. Майкл Тодд становить реальну конкуренцію для мене тільки тому, що він використовує незручну для мене техніку. Також Девон Ларратт може бути дуже жорстким опонентом, а також Денис Ципльонков і Олексій Воєвода. Якщо Воєвода повернеться в спорт, буде цікаво поборотися з ним».

Але боротьба, яку Дмитро Трубін нав’язав Пушкарю, змусила його переглянути свої погляди. Андрій тепер має ще одного жорсткого супротивника: «Я чекав, що Діма буде жорстким суперником, він – сильний, в прекрасній формі. Я вважаю, що це - вражаюче повернення для нього, його фізична форма дійсно дивує. Боротися з ним було справжнім випробуванням для мене. Я планую посилити тренування, оскільки тепер у мене є новий, жорсткий опонент – Діма Трубін», – сказав Пушкар.

А ось як висловився Трубін після бою: «У мене була проблема з контролем мого рівня напруги упродовж усього дня до поєдинку з Андрієм. Я намагався не викластися повністю на відбіркових, щоб зберегти силу для фіналів. У кожного з нас є свої власні обмеження, тому, на перших поєдинках, я віддавав перемогу Пушкарю, щоб не втратити сили, які мені згодилися б для участі у фіналі. Андрій - дуже сильний хлопець, але я повинен визнати, що я теж в хорошій формі прямо зараз. Я приділив багато уваги підготовці до цього турніру. Я дуже задоволений своїм поєдинком з Пушкарем. Це було не зовсім так, як я уявляв собі раніше, але я радий, що я зміг показати йому гідний опір».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: