Асистенти арбітра: Володимир Федунець (Тернопіль), Володимир Онищук (Житомир).
Четвертий арбітр – Катерина Усова (Київ).

Спостерігач арбітражу – Іван Кувік (Шишлівці, Закарпатська обл.).

«АРСЕНАЛ-КИЇВ» U-19: Поспєлов, Кубенко (Дишкант, 30), Семеніхін, Аверін, Заїка, Русьян, Яковець (Коваль, 56), Гайван, Бондар (Шкарупа, 69), Качанівський (Негря, 56), Рудич (Іванюк, 43).

«КАРПАТИ» U-19: Ющишин, Сільченко (Клим, 80), Оприск, Дерман, Стебельський, Діма, Малашевський (Притула, 46), Валенко (Пиріг, 78), Завінський, Кос (Микитин, 62), Ременюк (Боднарь, 85).
Запасні: Задерейко, Дулібський.
Старший тренер – Роман Толочко.

Голи: Ременюк, 11, Завінський, 14.

Попередження: Семеніхін, 24, Коваль, 63, Заїка, 66 – Діма, 16.

Юніори львівських «Карпат» закінчили сезон на «мажорній ноті», перегравши в гостях «Арсенал-Київ». Три очки львів’яни здобули завдяки двом влучним пострілам у першому таймі. Підсумковий рахунок 2:0 став окрасою хорошого закінчення сезону для молоді «зелено-білих». Юніори зайняли 7 місце у чемпіонаті U-19 і вже чекають наступного сезону із головною думкою в голові – хто із них потрапить у дублери?

Перший тайм пройшов, як прийнято називати у футболі, на зустрічних курсах. Атаки «Карпат» змінювалися на наступи «Арсенала». Втім львів’яни діяли значно гостріше. У стартові хвилини підопічні Романа Толочка і Олега Гараса створили низку гольових моментів, два з яких втілили у голи.

Спочатку Андрій Ременюк отримав м’яч на лівому фланзі, протягнув його уперед, змістився у центр – і пробив у протихід голкіперу господарів. Відтак влучний постріл у правий кут воріт на 11 хвилині дозволив львів’янам «розмочити» рахунок.

Той же Ременюк долучився і до другого голу. Партнери вивели вінгера у прорив по лівому флангу. Він увійшов у штрафний майданчик, відтягнувши таким чином на себе увагу захисників, і своєчасно віддав передачу в район 11-метрової позначки. Правому захиснику «зелено-білої» команди Юрію Завінському не склало особливих труднощів ударом в дотик розстріляти ворота киян на 14 хвилині гри. Далі – в’язка боротьба, за підсумками якої «Карпати» пішли на перерву за переваги у два м’ячі.

В другому таймі головним завданням «карпатівців» стала надійна гра в обороні. Зрештою, хлопці із цим впоралися. Кияни змушені були атакувати і намагалися іти вперед: іншого виходу у них не було. Втім створити небезпечних моментів їм так і не вдалося. Натомість львів’яни зуміли зберегти порядок біля своїх воріт, а відтак здобули і «нулі» в графі пропущених м’ячів. 2:0 – фінальний свисток зафіксував упевнену перемогу «Карпат» над «Арсеналом-Київ».

Таким чином юніорський склад «зелено-білих» здобув 11 перемогу в чемпіонаті і підсумкове 7 місце. До речі, за усю першість підопічні Романа Толочка і Олега Гараса забили аж 51 м’яч. Це третій показник результативності у чемпіонаті. Більше лише у «Динамо» та «Шахтаря», які зайняли перше та друге місця відповідно.

«Дуже приємно, що ми закінчили сезон перемогою. Хоч ця гра нічого не вирішувала для нас у турнірному плані, але ми все одно налаштовували хлопців на перемогу. І ці слова, схоже, таки до них дійшли. Попри гарне закінчення сезону, на мою думку, наша команда зайняла не те підсумкове місце, на яке заслуговує. Так, у чомусь наша вина, що втрачали очки там, де цього не варто було робити. Десь заважали травми та постійні ротації.

Найважливіше, що видно прогрес. Деякі хлопці зробили крок уперед і мене це дуже тішить. Декого залучають до ігор за збірну, що теж означає позитивні плоди нашої спільної роботи. Вірю, що багато хлопців з цієї команди в наступному сезоні обов’язково поповнять молодіжний склад «Карпат». Це стосується, насамперед, футболістів 1998 р.н., адже вони уже не зможуть виступати в юніорському чемпіонаті. Натомість у нас перспектива. Я маю на увазі 1999 р.н., вже зараз підпускаємо 2000 р.н. Тому покладаємо ще більші надії на наступний сезон і працюватимемо задля кращих результатів і надалі!» – поділився планами на майбутнє наставник «Карпат» U-19 Роман ТОЛОЧКО.