"Арсенал-Київщина" – ФК "Тернопіль": статистика на користь муніципалів

13 квітня 09:39
Переглядів: 155
тернопіль

У короткій історії виступів ФК «Тернопіль» серед професіоналів, муніципали вже встигли двічі зустрітися з білоцерківським «Арсеналом-Київщина». В обох матчах перемогу святкували тернополяни з загальним рахунком 4:1.

Вперше суперники зустрілися 7 серпня 2013 року в рамках другого попереднього етапу кубку України. В напруженому поєдинку з мінімальним рахунком 1:0 перемогу здобули тернополяни. Гол, який вирішив долю матчу, забив на старті другого тайму Богдан Семенець. Вдруге команди з Тернополя та Білої Церкви зустрілися 1 вересня 2013 року вже в рамках чемпіонату України серед команд другої ліги. В Тернополі наші земляки святкували впевненішу перемогу – 3:1. Усі чотири м’ячі в цій зустрічі теж забивалися в другому таймі. На гол «каноніра» Сергія Рябцева, тернополяни відповіли трьома – Степан Клекот, Сергій Атласюк, Ігор Курило.