Арсеній Яценюк зустрівся з чемпіонами та призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи

26 червня 21:19
Переглядів: 151
олімпіада

У четвер, 26 червня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з чемпіонами та призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Арсеній Яценюк зазначив, що ця зима для українських олімпійців і українського спорту була найбільш переможною:

«Ця зима була найбільш переможною і для України. Ми спостерігали за вами, як ви гордо піднімали український прапор, співали український Гімн і доводили всьому світу – це сильна держава, яка вміє перемагати. Це нас тут заряджало в Києві».

«Вам набагато краще знати, ніж будь-кому, що таке сила. Сила проявляється не тоді, коли є багато м’язів, а тоді, коли є сила духу. У кожного з вас є ця сила духу. І нашій країні вона потрібна. Потрібна впевненість у тому, що ти переможеш, що ти найкращий, що ти все робиш правильно. Так ви стаєте чемпіонами, і так Україна стане чемпіоном», - звернувся Глава Уряду до призерів та чемпіонів Олімпійських ігор і чемпіонатів світу та Європи.

Арсеній Яценюк підкреслив, що перемоги українських спортсменів – не тільки їхній індивідуальний успіх, а й успіх України. На переконання Глави Уряду, дуже важливо, аби спортсмени «особистим прикладом працювали з молоддю»:

«Найкращий шлях підняти здоров’я нації – це ваш приклад».

Він звернувся до спортсменів:

«Якщо маєте можливість – заїдьте в школу, університет. Якщо ви будете спілкуватися з людьми і доводити власним прикладом, що можна і треба бути успішним та сильним, - це буде передаватися сотням, тисячам, мільйонам».

«Пишаюся тим, що в цих надскладних умовах ми маємо сильних олімпійців, людей, які своїм прикладом показують, як треба перемагати. Людей, які не коряться, а йдуть вперед», – сказав Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк побажав призерам та чемпіонам ще більше перемог:

«Щоб на кожному спортивному заході за кордоном на першому, другому й третьому місці були українські державні прапори і три рази співали Гімн України».

Глава Уряду вручив спортсменам Подяки Прем’єр-міністра України за вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту в Україні, професіоналізм, відданість справі, а також пам’ятні подарунки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: