Артем Федецький: "Дай Бог, щоб те, що не використали з Молдовою, перейшло на матч зі Словаччиною"

08 вересня 13:55
Переглядів: 55
федецький

Захисник збірної України Артем Федецький поділився своїми очікуваннями від стартового матчу кваліфікації на Євро-2016 проти Словаччини.

- Нас чекає дуже дисциплінована команда, з який буде дуже складний матч. І ставлення до цієї команди таке саме, як і до всіх інших команд нашої групи.

- У нас пропускають відразу п'ятеро основних гравців. Словаки, напевно, вже не будуть нас так боятися, як до цього?

- У них свій план на гру, у нас - свій. Ми розібрали суперника. Сподіваємося, що завтра у нас буде значна підтримка. Стартувати все-таки хотілося б з перемоги.

- Нинішня збірна України і та, яка починала попередній відбір. У чому між ними різниця?

- Залишилися практично ті самі гравці, що й були, молоді теж прийшли. А щоб щось кардинально змінилося, так ні. Залишився той самий малюнок гри, що й був.

- У грі з Молдовою Ракицький часто забігав, як з Срною в "Шахтарі". Ви награвати такі комбінації?

- Залежно від ситуації. Молдова спочатку почала грати від оборони, яку потрібно було розкривати за рахунок флангів. Пробували і за рахунок діагонального пасу. Щось виходило, щось ні.

- Михайло Фоменко критикував на прес-конференції Ракицького за необачні дії. Розбирали ці епізоди?

- Критика завжди знайдеться. На теорії ми розбираємо всі моменти - і хороші, і не дуже. Найголовніша критика - це кожен гравець сам до себе. Ну і, звичайно, головний тренер.

- Залишився осад від результату з Молдовою? Адже команда далеко не гранд, можна було і побільше обіграти.

- Ось бачите, і тут знайшли (сміється). Звичайно, розуміємо, що було чимало хороших гольових моментів, коли можна і потрібно було забивати. Моменти є - голи будуть. Дай бог, щоб ці моменти перейшли на завтрашній матч.

- Дивилися гру Словаччини з Мальтою?

- Не тільки. Багато матчів переглянули. Хороша, дисциплінована команда, яка добре вміє втекти в атаку. І при цьому не забуває захищатися.

- Хто фаворит вашої групи?

- Однозначно Іспанія.

- Але вони вилетіли на чемпіонаті світу.

- Вилетіли. Але до цього виступали стабільно на високому рівні. Те, що сталося з ними на чемпіонаті світу - казус. Вони потребують вливання свіжої крові, адже там середній вік гравців під 30 років. А невдача в Бразилії їх тільки підстьобне.

- Чи не лякає, що за новими правилами Словаччина теж буде ставити мету вийти безпосередньо і ваш поєдинок може виявитися лобовим?

- Багато команд ставить таку мету. Для чого тоді грати Євро? Група в нас цікава, і якщо будемо продовжувати так само, як і перед чемпіонатом світу, шанси на вихід з групи в нас хороші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: