Артем ФЕДЕЦЬКИЙ - «Друг ЄВРО 2012»

23 травня 22:27
Переглядів: 303
Default Image

Сьогодні у Львові представлено офіційну волонтерську програму УЄФА ЄВРО 2012 і посла програми у Львові – Артема Федецького.

Артем Федецький здобув почесний статус «Друга ЄВРО 2012».

Львівським волонтерам випала особлива роль – вони першими разом з харків’янами першими прийматимуть гостей та учасників Турніру 9 червня 2012 року. приблизно 5500 волонтерів надаватимуть різнопланову допомогу УЄФА за 20 різними напрямками роботи та працюватимуть у офіційних місцях турніру.

«Люди – це наша найбільша цінність. В нас нема великих комбінатів, технічних підприємств, в нас є прекрасні люди, які об’єднані великим бажанням будувати місто, в якому хочеться жити. Тільки завдяки львів’янам ми вибороли і відстояли право приймати матчі чемпіонату Євро 2012. Для нас – це прекрасна можливість через наших львів’ян закохати у Львів всіх тих гостей, які до нас приїдуть. Кожен львів’янин, який буде працювати волонтером, він частиночку себе віддасть нашим гостям.

Ми буде сприяти всіляко, бо це розвиток громадянського суспільства, це ще одна можливість вчитись, як бути разом і творити велике і добре майбутнє нашого міста і держави спільно з УЄФА», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Добровольці можуть подавати свої заявки на веб-сайті UEFA.com з 14 червня 2011 року. До кінця грудня 2011 року команда волонтерів буде сформована.

Також оголошено початок фотоконкурсу під назвою «Знайдіть V». Надіслати знімки можна до 19 червня на адресу volunteers@euro2012.com. Переможці отримають офіційним м’яч ЄВРО 2012 з автографами послів турніру – Олега Блохіна і Андрія Шевченка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: