Артем Федецький: "Карпати" живуть за своїми законами"

18 серпня 10:16
Переглядів: 336
федецький

Захисник "Дніпра" Артем Федецький розповів про свій конфлікт із львівськими "Карпатами", які відмовилися виплачувати футболістові зарплату і преміальні. 

"Мене оштрафували з аргументацією, що я не викладався на полі. Я не погодився. Тренер мене ставить до стартового складу, не змінює, мене викликають два роки поспіль в збірну України, це і є головний показник роботи. Але "Карпати" успішність гри рахують за іншими схемами. Клуб ввів таблицю необхідної кількості тактико-тактичних дій (ТТД). Ми грали за схемою 4-3-3, і я вважався правим латералем. Гравець мого амплуа орієнтовно має набрати 90 ТТД з браком не більш 20%. А у мене було 80 ТТД і брак 25%.

"Карпати" живуть за своїми законами. У мене закінчувалася оренда, і "Карпати" вирішили, навіщо платити, якщо він йде. Я відразу говорив, що суди і конфлікти - це удар по репутації клубу, тим більше у мене була повністю виграшна справа.

Я розмовляв з Ахметовим на тему "Карпат" після повернення в "Шахтар". Для його клубу подібна ситуація просто неможлива, в Донецьку, як і в Дніпропетровську, до футболістів зовсім інше ставлення. Ахметов порадив мені хорошого адвоката, з яким ми потім виграли всі футбольні правові інстанції.

2 роки вже йде наш судовий спір з "Карпатами". Я виграв справу в КДК, "Карпати" подали апеляцію до Лозаннського суду, і цю апеляцію я також виграв, але клуб не заплатив ні копійки боргу. Я з Дедишиним говорив не один раз, і він сказав, що у "Карпатах" не платитимуть. Коли керівництво "Карпат" запрошує тебе в команду, то спілкується кожен день, малює хороше майбутнє, коли приходить час заплатити гроші, люди зникають. Це не солідний підхід.

1 000 000 гривень мені винні "Карпати". Це зарплата і преміальні. Дійшло до того, що після перемоги над "Кривбасом", де я відіграв весь матч, керівництво "Карпат" сказало що я один не отримаю преміальних. Вони прекрасно знали, яку зарплату будуть мені платити. Ми ж підписували контракт і про все домовлялися відразу. Але потім клуб шукав будь-яку можливість, щоб заплатити менше або взагалі не платити", - сказав Федецький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: